Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drobinki nadżerek na jelicie


Gość ewelina 18 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam nadżerkę w odbycie, również mam mdłości i zawroty głowy, brak apetytu, obłożony język białym nalotem. Byłam u proktologa otrzymałam torbę leków. Kolonoskopia ma być po zaleczeniu nadżerki. Najbardziej męczą mnie te zawroty i mdłości jaka jest przyczyna i jak sobie poradzić. lekarz mnie zbył :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłabym zrobić badania w kierunku nietolerancji pokarmowej, np. Imu Pro na stronie Mikroekologii w Poznaniu. Ja miałam potworne mdłości i zawroty głowy przy nietolerancji glutenu. Uwaga - gastroskopia nie wykazuje nietolerancji, tylko celiakię, więc lepiej gastroskopii nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia  z Koszalina

Witam. Ja rownież miałam obłożony język i oddech niczym u Shreka. I to przez 5 lat. Chodziłam od lekarza do lekarza i tylko wyciągali kasę i rozkładali ręce. Do tego męczyły mnie przewlekłe rozowlnienia i byłam strasznie słaba i wychudzona. Popadłam już w depreję i odechciewało mi się żyć .Dodam, że żadne leki przepisywane przez gastrologów mi nic nie pomagały, podobnie zresztą jak przeróżni bioenergoterapeuci i akupunktura. Dzisiaj Bogu dziękuję, że w końcu ktoś polecil mi dr Rudnickiego (Homeopatę ze Słupska). On jako jedyny szybko zdiagnozował, że cierpię na jelito drażliwe jak również na grzybicę jelita. Wyleczył mnie w przeciągu 8 miesięcy. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że zawdzięczam mu życie. Gorąco polecam wszystkim cierpiącym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×