Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis


Gość Jadwiga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Miałam badania zmian skórnych, nie mogę się doprosić o informację co one oznaczają, strasznie się martwię... Informację które mam: Diagnoza histopatologiczna: Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis Rozpoznanie: Naevus(w) pigmentosus cutis susp Bardzo proszę o informację, co to jest, nawet jeśli miała by być najgorsza ! Ta niepewność jest straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza histopatologiczna: Naevus melanocyticus papillomatosus dermalis Znamię melanocytowe brodawczakowate skóry(Znamiona melanocytowe, łagodny nowotwór, nigdy nie złośliwieje). Rozpoznanie: Naevus(w) pigmentosus cutis susp Podejrzenie znamiona barwnikowego skóry Dobrze jest,to usunąć gdyż może być podłożem powstania czerniak złośliwego,w tej chwili nic groźnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi napisać czy naevus spitz jesli został w całosci wycięty czy moga być przezuty.Naprawde nic niewiem na temat tej choroby,proszę kogoś o pomoc w odpowiedzi na moje pytanie ,dodam że 2 tygodnie temu przeszłm zabiek polegajacy na usunięciu znamienia.Z góry dziękuje za jakąkolwiek odpowieć.Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mialam robione badanie histopatologicznei wynikiem rozpoznania bylo: Naevus melanocyticus compositus partim papillosus. Czy ktos mogl by mi powiedzieć co to znaczy???Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisać co to znaczy?? .... Naevus melanocyticus compositus praecipue dermalis. Excisio completa. Pielegniarka mi powiedziałą ze nie mam sie martwic ale wiecie co ona moze wiedziec to przeciez nie lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość małogorzta

W szpitalu niestety niczego nie mogłam sie dowiedziec lekarz nie wiedziałam co znaczy naevus wiec watpie juz we wszytko Co prawda chirurg.Naevus lentioginalis junctionalis melanocyticus.Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika

Naevus dermalis papillaris pigmentosus - to opis mojego badania histopatologicznego. Czy moglabym prosic o przetlumaczenie? Zupelnie nie wiem co to znaczy i czy mam sie bac. Dodam, ze jestem w 8 miesiacu ciazy, po wycieciu zmienionego w jej trakcie pieprzyka. Z góry dziekuje i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wycięty włókniak sromu. Otrzymałam wynik badania histopatologicznego. Chciałabym się dowiedzieć co znaczy rozpoznanie mikroskopowe: - Naevus dermalis pigmentosus. - Excisio completa. Proszę o przetłumaczenie mi tego wyniku badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×