Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból między odbytem a moszną


Gość DaS

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze, Odczuwam ból między odbytem a moszną. Sama moszna nie boli. Ból jest umiejscowiony jakby w środku. Prostata?? Uciskanie miejsca pomiędzy moszna a odbytem czasem objawia się bólem - zwykle przy 1 lub 2 ucisku. Jak rano się budzę to wszystko jest w porządku. Ból się zwiększa jak się denerwuje. I to znacznie. Jak się uspokajam to bol się zmniejsza. Panie doktorze czy mogą to być problemy z prostata? Nie mam problemow z oddawanie moczu, zz wytryskiem. Nic mnie nie boli podczas i po wytrysku. Nie budze sie w nocy aby oddac mocz. Czy może to być guz, gdzieś pomiezy nogami? Czy ten moj bol moze wynikac wlasnie ze stresu? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze czy mogą to być problemy z prostata? - raczej jest to wątpiące, ale nie wykluczone, badanie urologa powinno odpowiedzieć na to pytanie Czy może to być guz, gdzieś pomiezy nogami? - skoro nic Pan tam nie wyczuwa to raczej wątpliwe, że jest to guz Czy ten moj bol moze wynikac wlasnie ze stresu? - może tak być, trzeba także byłoby wykluczyć patologię w zakresie kręgosłupa (wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa), o tym musi zadecydować lekarz prowadzący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie doktorze. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Jestem w tej chwili u rodziny i zostałem poczęstowany alkoholem. Po jego wypiciu ból koło moszny i odbytu prawie zniknał. Więc czym to może być spowodowane? Trochę się martwię. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moj problem z kolei wyglada tak ze z poczatku swedzialo mnie ujscie odbytu,a teraz swedzi mnie okolica wokół odbytu,ale martwi mnie to co mam miedzy moszna a odbytem.. * jest to(krwawiaca troszke czasami) rana,taka podluzna,a przy ujsciu odbytu jest taki maly guzek ktory strasznie swedzi i czasem znajduzje sie na nim jakis płyn.. BŁAGAM WAS O POMOC NIE WIEM CO MAM ROBIĆ! *((( co to moze byc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam zapytać o przypadłość męża. Od wielu miesięcy skarży się na swędzenie między moszną a odbytem. Leczył się wielokrotnie na ewentualne pasożyty, badania jednak nic nie wykazały. Chciałabym się dowiedzieć do jakiego lekarza mąż powinien się udać. Urologa, androloga czy dermatologa? Dodam, iż nie ma w tym miejscu zmian ogniskowych, ani zaczerwienień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Zaczęło się, że kiedyś ( 4 lata szybciej) zeskoczyłem z drabiny , 1m i poczułem ból ,między moszną a odbytem. Wizyty u lekarzy urologów i ból. Muszę zrobić badanie na posiew nasienia, bo wydaje mi się , że problem zaczął się o wiele szybciej , a to jest tylko następstwo. Dodam że mam od dłuższego czasu ,, nie miły zapach z ust ,a konkretnie robią mi się śmierdzące grudki ( kamienie migdałków) , które nie są żadną fizjologią , jak mówią laryngolodzy, tylko efekt przeniesionych bakterii z drug rodnych. Chlamydie?? Na 80%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×