Ból między odbytem a moszną

użytkownik
DaS

Panie doktorze,
Odczuwam ból między odbytem a moszną. Sama moszna nie boli.
Ból jest umiejscowiony jakby w środku. Prostata?? Uciskanie miejsca pomiędzy moszna a odbytem czasem objawia się bólem - zwykle przy 1 lub 2 ucisku.

Jak rano się budzę to wszystko jest w porządku.
Ból się zwiększa jak się denerwuje. I to znacznie.

Jak się uspokajam to bol się zmniejsza.

Panie doktorze czy mogą to być problemy z prostata?
Nie mam problemow z oddawanie moczu, zz wytryskiem.
Nic mnie nie boli podczas i po wytrysku.
Nie budze sie w nocy aby oddac mocz.

Czy może to być guz, gdzieś pomiezy nogami?
Czy ten moj bol moze wynikac wlasnie ze stresu?

Pozdrawiam

Reklama
użytkownik
stapler

Panie doktorze czy mogą to być problemy z prostata?
- raczej jest to wątpiące, ale nie wykluczone, badanie urologa powinno odpowiedzieć na to pytanie
Czy może to być guz, gdzieś pomiezy nogami?
- skoro nic Pan tam nie wyczuwa to raczej wątpliwe, że jest to guz
Czy ten moj bol moze wynikac wlasnie ze stresu?
- może tak być, trzeba także byłoby wykluczyć patologię w zakresie kręgosłupa (wykonać RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa), o tym musi zadecydować lekarz prowadzący

użytkownik
DaS

Panie doktorze.
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Jestem w tej chwili u rodziny i zostałem poczęstowany alkoholem. Po jego wypiciu ból koło moszny i odbytu prawie zniknał.

Więc czym to może być spowodowane?

Trochę się martwię.

Dziękuję za zainteresowanie.
Pozdrawiam.

użytkownik
stapler

Być może te bóle są na podłożu psychogennym. Alkohol w pewnym sensie uspakaja dlatego bóle ustąpiły.

użytkownik
Jacenty

W moim przypadku nie jest to ból lecz coś takiego jakbym miał tam małą piłeczkę ... Słyszałem że to może być zapalenie prostaty...A może to coś innego ?

użytkownik
tolkien

Witam. Moj problem z kolei wyglada tak
ze z poczatku swedzialo mnie ujscie odbytu,a teraz swedzi mnie okolica wokół odbytu,ale martwi mnie to co mam miedzy moszna a odbytem.. * jest to(krwawiaca troszke czasami) rana,taka podluzna,a przy ujsciu odbytu jest taki maly guzek ktory strasznie swedzi i czasem znajduzje sie na nim jakis płyn.. BŁAGAM WAS O POMOC NIE WIEM CO MAM ROBIĆ! *((( co to moze byc??

użytkownik
Dorota

Witam, chciałam zapytać o przypadłość męża. Od wielu miesięcy skarży się na swędzenie między moszną a odbytem. Leczył się wielokrotnie na ewentualne pasożyty, badania jednak nic nie wykazały. Chciałabym się dowiedzieć do jakiego lekarza mąż powinien się udać. Urologa, androloga czy dermatologa? Dodam, iż nie ma w tym miejscu zmian ogniskowych, ani zaczerwienień.

użytkownik
tomek

Bedzie dobrze

użytkownik
roman

Boli mnie odbyt tak jak by ktos mnie kopna w tylek co moze byc przyczyna?

użytkownik
Jędrek

Roman, może odbyt Cię boli bo ktoś Cię kopnął w tyłek?

Twoja odpowiedź