Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Judo po operacji powrózka nasiennego


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 21 lat. Po jakim czasie od operacji mógłbym wrócić do treningów Judo + siłowni? Teraz ćwiczę bardzo ciężko, za tydzień mam operację. Nie odczuwam bólu, ale miałem słabe wyniki nasienia - wtedy dużo imprezowałem i nie wiem czy to nie było powodem słabego stanu. Trochę się boję, ale chciałbym mieć już to za sobą. Poza tym na Judo eksploatuję mięśnie brzucha, a wiem że to także ma wpływ. Wiem, że każdy organizm jest inny, ale jaki termin rekonwalescencji w tym przypadku byłby bezpieczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Lekki wysiłek będzie możliwy już po miesiącu, cięższy po około 3 miesiącach. Wszystkie szczegóły należy ustalić z lekarzem prowadzącym, od stanu pooperacyjnego będzie zależeć możliwość podjęcia cięższego wysiłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę długo :/ A jak poczekam jeszcze z operacją, mój stan nasienia wróci do normalnego stanu ? czy później będzie mi groziła niepłodność ? Jak Pan radzi lepiej teraz zrobić, czy jeszcze poczekać póki mnie nic nie boli, mam 55 % nieruchliwych plemników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teoretycznie po miesiącu mógłbym wrócić do treningów ? denerwuje się również tym,że jestem uczulony od atropiny i nie wiem co będzie z narkozą ?mam iść w środe na przyjęcie do szpitala, jednak nie napisano na którą godzinę- może to głupie pytanie,ale o której się zgłosić? rano czy popołudniu ? Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teoretycznie po miesiącu mógłbym wrócić do treningów ? - tak denerwuje się również tym,że jestem uczulony od atropiny i nie wiem co będzie z narkozą ? - o tym fakcie trzeba poinformować anestezjologa, są leki zastępcze, które na pewno nie wywołają alergii o której się zgłosić? - najlepiej między 8 a 9, rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczy pooperacij guza czy mojamama dlugobedzielerzala wszpitalu iczy bedziemogla jeszcze dzwigacczy rodziccdzieci czy jużnieczy tylko wdomku bedziemogłaschodzicoswoichsiłachczy jak chcesiedowiedzieciczy moja mama bedzierozcinana czytynie woleniebochcebymialamacice imogła jeszcze uprawiacseks czy juzwogullepoperacij jaksiebedzieczuła ijakdługozostaniewszpitaluchceodpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×