Ból krocza

użytkownik
Łukasz

Od jakiegoś czasu męczy mnie ból krocza podczas dnia jak jestem w pracy, siedzę i chodzę.

Ból się zmniejsza jak się położę. Jak się zdrzemnę w ciągu dnia nawet na 10-15 minut i się obudzę i zacznę chodzić to nic mnie nie boli przez kilka lub kilkanaście minut.
Również mnie nie boli w godzinach rannych.
W nocy ból nie występuje.

Czy bez wizyty u urolga się nie obędzie?
Co to może być? Prostata, jądra, penis?

Reklama
użytkownik
stapler

Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie bez badania. Najlepiej byłoby w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Być może to jakiś stan zapalny raczej prostaty. Urolog po badaniu wyjaśni Panu przyczynę dolegliwości.

użytkownik
Łukasz

3 tygodnie temu byłem u urologa, ponieważ pobolewały mnie jądra.
Jednak lekarz urolog nic nie znalazł. Miałem badanie palpacyjne jąder oraz usg.
Natomiast nie zbadał mi prostaty.

Krótko mówiąc ból z jąder przeszedł na prostate :(

A czy może ten ból *pochodzić* z głowy?
Czy powienienem się udać jeszcze raz do urologa?
W przyszłym tygodniu wyjeżdzam na tydzień na szkolenie - czy takie odłożenie wizyty może mi poważnie zaszkodzić, np nieodwracalnymi zmianami lub chorobą nowotworowa?

Dziękuję

użytkownik
stapler

A czy może ten ból *pochodzić* z głowy?
Czy powienienem się udać jeszcze raz do urologa?
- tak ból może mieć podłoże psychogenne
W przyszłym tygodniu wyjeżdzam na tydzień na szkolenie - czy takie odłożenie wizyty może mi poważnie zaszkodzić, np nieodwracalnymi zmianami lub chorobą nowotworowa?
- można spokojnie wyjechać na szkolenie, zapewne nic się nie stanie, konsultacja z urologiem w trybie planowym, nowotwór na pewno został wykluczony przez urologa

użytkownik
Łukasz

Dzięki jeszcze raz.

Lekarz urolog nie badał mi jednak prostaty przez odbyt.
Miałem jedynie usg pecherza i nerek. Czy podczas usg pecherza widac prostate?

PZDR.

użytkownik
stapler

Tak, widać.

użytkownik
Jarek

Cześć Łukasz. Mam podobne objawy i chciałem się dowiedzieć czy udało Ci się rozwiązać twój problem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Twoja odpowiedź