Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak daleko powinien zejść napletek?


Gość Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mi jest. Umiem we wzwodzie sciagnac napletek okolo pol centymetra za zoladz bez bolu,dalej ciagnie wedzidelko. Czytalem,ze napletek musi zejsc po same jadra,czy to prawda ? Jak nawilze to wedzidelko czyms i poruszam palcem po nim to leciutko ciagnie cewke do przodu,ale nie boli. /tyle o tym czytalem,wszedzie jest co innego....czy to krotkie wedzidelko czy moze cos innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem,ze napletek musi zejsc po same jadra,czy to prawda ? - nie absolutnie tak nie musi być krotkie wedzidelko czy moze cos innego ? - raczej opis Twój na to nie wskazuje, jeśli w tym względzie masz wątpliwości radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,czyli moj opis nie wskazuje na jakies problemy z wedzidelkiem ? Hm...wedzidelko mam tak jakby skrzywione bardziej w jedna strone i przez to z jednej strony sciagne zawsze nizej napletek.To cos nie prawidlowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapozyczone fotki: http://img63.imageshack.us/gal.php?g=dsc00096c.jpg jakbym widzial swojego penisa...w sensie faldka,miejsce maksymalnego sciagniecia i to,ze z prawej stony schodzi dalej. Gdy proboje dalej to boli i ciagnie zoladz w dol. Widzi Pan tu jakis problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, nie doszukuj się ich na wyrost. Zacznij współżyć, jeżeli wtedy będą problemu to się nimi zajmij. Penis służy do seksu a nie do tego, aby wyglądał jak idealny, wzorcowy penis. Jeżeli nie będzie problemów podczas seksu to wszystko jest OK. Na zjęciu wygląda wszystko normalnie. To czy w seksie penis się sprawdza ma znaczenia a nie jak wygląda na zdjęciu, czy ma jakąś fałdkę, czy bardziej w lewo czy w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam bardzo podobny problem. Napletek zsuwa się z żołędzia bez problemu w stanie spoczynku jak i w zwodzie. Lecz gdy stoi to zsuwa się za zołądź do tego rowka bez problemu, ale dalej za żołędziem mogę zsunąć jeszcze połowe jego i tworzy się fałd. Tak jak na wyżej zapodanym obrazku, lecz mogę napletek jeszcze dalej zsunąć, chodź cały się nie ściąga. Próbowanie ściągnięcia napletka boli tylko wtedy gdy bardzo mocno pociągne, ale jak lekko próbuje jeszcze zsunąć to nic nie boli. Zatrzymuje go więdzidełko. Czy to będzie przeszkadzać w seksie? Bo widzę, że kolega wyżej napisał i Pan odpisał, że nie ma w tym problemu, a ma taki sam problem co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×