Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kiedy wędzidełko jest za krótkie?


Gość p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Mam dosc powazny problem z odczuwaniem przyjemnosci podczas stosunku. Mialem kilka partnerek i za kazdym razem mialem wrazenie zgubienia mojego penisa w pochwie/ Z ostatnia partnerka sprobowalem czegos innego a mianowicie, ona dlonia dosc mocno naciagnela moj napletek w tym momencie jakby moj penis stal sie pierwszy raz wrazliwy na scianki pochwy. Kazdy ruch sprawial mi doznania jakich nigdy nie czulem wczesniej. Przygladajac sie budowie mojego napletka, oraz ogladajac szkice pogladowe doszedlem do wniosku ze wedzidelko ktore jest zrosniete z napletkiem jest za krotkie na te ilosc napletka co nie pozwala by napletek, podczas wprowadzania do pochwy penisa odkryl dola czesc zoledzia, caly napletek zwija sie w postaci faldow tuz za koncem zoledzia i calkowicie go oslania. Jak dla mnie to nadaje sie to do korekty skalpelem bo tak naciagniety napletek ktory odkrywa cala zaladz sprawia ze ona sie wygina - za krotke wedzidelko :/ ALE NIE WIEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, napletek powinien odsłaniać całkowicie żołądź tak aby był on właśnie wrażliwy podczas stosunku. Prawdopodobnie masz właśnie zbyt krótkie wędzidełko, które bez ręcznej pomocy nie pozwala odsłonić żołądź. Wyjściem będzie małe nadcięcie - z tym to już należy się udać do urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×