Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostre krótkotrwałe bóle okolic odbytu i jąder


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od blisko 4 dni odczuwam ostre krótkotrwałe bóle w okolicach odbytu i samych jąder. Przez pierwsze dwa dni ból umiejscowiony był w lewym jądrze, które notabene było od zawsze znacznie większe od prawego (co najmniej dwa razy). Jądra były przez te dni podciągnięte do góry. Wziąłem no-spę trzeciego dnia na rozluźnienie i ból tego dnia pojawiał się bardzo rzadko, same jądra opadły do normalnej pozycji. Jednak potem ból przeniósł się (a przynajmniej takie mam wrażenie) w okolice odbytu (czasem jakby po środku, między jądrami a odbytem, a czasem sam odbyt), trudno mi jednoznacznie zlokalizować miejsce, same jądro raczej już nie boli. Mam wrażenie, że wszystko jest spowodowane głównie stresem, ponieważ mam nerwicę lękową i w pracy ostatnio dość mocno się stresuję, niemal bez przerwy się wiercę, ściskam nogi, spodnie często też uwierają mnie przez wiercenie się. Pracę mam czysto siedzącą przy komputerze, mój wiek 26 lat. Kiedyś miałem też niewielkie krwawienia przy oddawaniu stolcu, zdarzają się one raz na kilka miesięcy i są raczej małe. Tłumaczyłem sobie to *ostrym* stolcem, który podrażniał ścianki przy wypróżnianiu, bo zdarzało się to przy większym wypróżnianiu i czułem w środku tak jakby rozdrapanie. Teraz już sam nie wiem czy nie oznacza to problemu z hemoroidami lub czegoś jeszcze gorszego. Wypróżniam się raczej w miarę regularnie, raz na 2-3 dni, z samym oddawaniem moczu też nigdy nie miałem jakichś problemów. Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×