Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała krosta na penisie


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Wyskoczyło mi pod żołędziem coś białego i to juz nie pierwszy raz :/ za pierwszym razem tez sie wystraszyłem i wyczytałem na internecie ze może to byc efekt uboczny wyżucenia się tzw zimna na wargach na twarzy. było to tak ze po przeczytaniu po paru dniach zniknęło to z penisa i z wargi ale za ok tydzien znów sie wyzuciło na wardze wiec postanowiłem niczym tego nie leczyc i sprawdzic co sie staniem, i na wardze było pękło i sie woda wylała a na penisie nic i teraz ostatnio ponownie na wardze zaczęło mi się wyrzucac to zacząłem to zimno smarowac maścią i po 3 dniach smarowania na penisie znów się wyrzuciło takie samo coś jak ostatnio... czy ma to jakiś związek jedno z drugim??? do jakiego lekaża się z tym udać??? prosze o odpowiedz bo się boję :( w razie czego mogę zrobić i przesłać zdjecie jesli to w czyms pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 18 lat i mam problem mam krostę (biała z czarną kropką)pod skórą na prąciu nawet 3 juz od długiego czasu ok. 3 miesiecy i niechce zjesć, wstydze sie isc do lekarze,wiec co mam robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się wstydzić tylko trzeba się udać do lekarza. Jakieś doradztwo internetowe w tym względzie może przynieść więcej szkód niż korzyści jeśli nie zdiagnozuje się czym dokładnie są te zmiany skórne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od tygodnia białą krostę na penisie, taką jak np. trądzik na twarzy. Raz ją wycisnąłem, na drugi dzień znowu była biała, znowu ją wycisnąłem, i kolejnego dnia znowu była biała. Na razie jej nie wyciskam, ale mam wrażenie że teraz jest odrobinę większa, co mam z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Parę miesięcy temu wyskoczyły mi na trzonie prącia jedna w miare duża krosta i parę mniejszych. Problemem jest ta duża bo jest bardzo widoczna i wygląda jak jakiś grzyb. Mogę z niej wycisnąć ropę. Mam dużo prosaków na mosznie, ale tam to mi nie przeszkadza. Czy jest jakaś maść, żeby to zlikwidować? Przesyłam zdjęcia(przepraszam za jakość): http://ifotos.pl/zobacz/DSC06941J_xnwhrww.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/2012-11-1_xnwhrse.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×