Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle kolan


Gość Anka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Od pewnego czasu mam dziwne bole kolan, dokladnie nie potrafie ich opisac, czasem sie nasilają, czasem nie ma ich wcale. Bol jest mocniejszy w prawym klanie, glownie gdy rozkladam zgięte kolana. Bol jest troszke jakby nad kolanami i troszke jakby pod koscią ale glównie w tej górnej częsci. Nie mam problemów z nadwagą i prowadze czynny tryb zycia, mam 22 lata wiec mysle, ze to nie są jakies zmiany zwyrodnieniowe. Bylam u lekarza, zalecil mi branie tabletek (Piascldine 300), zazywalam je przez 3 miesiące i nic nie pomoglo. Bardzo prosze o odpowiedz czym bóle mogą byc spowodowane i czy to cos powaznego. Dziekuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi odpowiedzieć bez konkretnych badań. Na pewno w tej sprawie należałoby skonsultować się z ortopedą. Być może konieczne będą zdjęcia RTG kolan. O tym zadecyduje ortopeda po badaniu. Trzeba by też w badaniach wykluczyć dnę moczanową (poziom kwasu moczowego we krwi) lub chorobę reumatoidalną. O tym musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobne problemy i znalazłem pomoc pielgrzymowałem od jednego lekarza do drugiego i wielu nie potrafiło mi pomóc. w końcu przypadkiem trafiłem na lekarza, który zaproponował mi leczenie PST. tu jest strona kliniki gdzie chodziłem na zabiegi - http://www.pst-polska.pl/ po 6 zabiegach moje problemy odeszły w niebyt polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×