Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna napletka


Gość michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w ciagu tygodnia swedzial mnie penis jak by jakies zapalenie potem przestalo a wczoraj po stosunku napuchl mi napletek i delikatnie szczypie nie moge go za bardzo naciagnac ale udalo mi sie przemylem go dzisiaj z rana ale watpie zeby to pomoglo poprosze o jakas rade albo moze jesst jakas masc zeby opuchlizna zeszla z Gory Dziekuje za Odpowiedz !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ten obrzęk napletka jest na podłożu jakiegoś zakażenia, być może grzybiczego. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem (dermatologiem). W przypadku zakażenia grzybiczego tylko leki na receptę są skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wlasnie podejrzewam zakazenie grzybiczne po antybiotyku na innej stronce wlasnie ktos tak mial po tym samym leku puki co kupilem masc clotrimazolum i mocze sobie w rumianku i shalvi tak jak by ustawalo jezlei nie ustanie to pujde do dermatologa z gory dzieki za odpowiedz !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze poprawe od wczoraj znaczna moge go naciagnac i nic mi na szczescie nie popekalo moze dla tego ze go wczoraj na spuchnieciu nie katowalem naciaganiem tylko odrazu masc przyjolem i moczylem w rumianku i dzisiaj czuje tylko lekkie swedzenie tak jak by sie goilo chyba ... wczoraj szczypalo jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 15 lat i kiedyś miałem stulejkę całkowitą.Wyleczyłem ją poprzez naciąganie i teraz mam tylko częsciową. Mogę ściągnąć napletek tylko że się boję gdyż kiedyś próbowałem i napletek się tak jakoś zawinął na lewą stronę zrobił się obrzęk,i przez tamto miałbym martwicę penisa.Od tamtej pory boję sie go zdjąć. CZęsto sie też masturbuję. Myję penisa ale tylko z wierzku (nie ściągam napletka). niedawno na napletku wyskoczył mi jakby pryszcz taki czerwony więc wieczorem posmarowałem go żelem na pryszcze, gdzy się obudziłem napletek był spuchnięty. Na dodatek pod opuchlizną czuć jakieś 2 kulki i boli mnie żyła ta przy trzonie podczas dotykania i jeszcze podczas wzwodu wokół końcówki napletka jest widaoczna żyła. CZy jest mi cośgroźnego ? I czy można usunąć opuchliznę jakimiś okładami? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wykonywać okłady z letniego roztworu Rivanolu i oczywiście z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. Taki stan może wymagać włączenia leczenia przeciwzapalnego i być może antybiotykoterapii miejscowej i/lub ogólnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Kuba i mam 20 lat. Od pewnego czasu (mniej więcej od 3 miesięcy) na penisie konkretnie na żołądźu zauważyłem czerwone plamki a z czasem cały żołądź był zaczerwieniony. Później skórka (napletek) był bardzo suchy i zauważyłem małe pęknięcia. I ściągnięcie skórki było dość bolesne. po jakimś czasie to ustawało lecz pojawiało się na nowo. dzisiaj po stosunku rano zauważyłem że skórka zrobiła się grubsza, lekko twardsza i czerwona. Nie mam żadnych problemów z oddawaniem moczu. Myję penisa płynem do higieny intymnej ale nie widzę znacznej poprawy. co ja mam z tym zrobić?? czy to coś poważnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde po 3 tyg leczenia grzyba wszysyko bylo ok nie masturbowalem sie a ni nie uprawialem seksu opuchlizna zeszla.. Wczoraj w nocy postanowilem seks uprawiac niestety dlugo on nie trwal :) dla tego tez wiem ze to nie jest zatarcie raczej a dzisiaj z nowu mi napuchl napletek i znowu nie moge go naciagnac uzywalem kremu wczesniej przeciw grzybicznego clotrimazolum i dziewczyna mi dala tabletke jedna ktora jej przpisal lekarz i kaazal mi ja dac a ona miala zjesc dwie . obiawy ... delikatnie napuchniety napletek nie ma zadnych czerwonych kropek ps do chlopk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kuby . Też tak mialem jest to grzybica penisa ,mi pomogla maść clotrimazolum w ciągu trzech dni . ale mam teraz inny problem , wczoraj odbylem stosunek z partnerka dzisiaj rano sie budze a lewa strona napletka mocno opuchnieta . nie wiem co to moze byc , prosze o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni zauważyłem opuchliznę na moim prąciu. Nie jest zbyt duża, ale powoduje lekki ból zwłaszcza podczas chodzenia. Ponadto mój penis znacznie się skurczył, jest zwiotczały i trudno jest mi wywołać wzwód, np. poprzez masturbację. Czym może być to spowodowane? Martwię się, że będę musiał udać się do lekarza, a jest to drażliwa intymna sprawa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×