Spuchnięta skóra na penisie

u?ytkownik
Kamil

Witam mam 15 lat mam taki problem wróciłem dzisiaj (piątek) ze szkoły ide sie odlac a tu patrze skóra z boku jest spuchnięta wystraszyłem sie co to moze byc moze sie jakos przycisnęło i spuchło czy to jest chwilowe?? :( bardzo sie wstydze rodzcom o tym powiedziec

Reklama
u?ytkownik
stapler

Z pewnościa jest to chwilowe. Muisz o tym powiedzieć rodzicą. Jak obrzęk nie ustapi do jutra skontaktuj się z lekarzem.

u?ytkownik
czesio

Mi tesz sie zrobiło cos takiego mam 14lat niewiem narazie poczekam kilka dni jak to sie powiekszy to pofatyguje sie do lekaza mam nadziejje ze nie bedzie to potrzebne

u?ytkownik
xxxllll

Czesc mam problem uprawialem stosunek z dziewczyna dosyc długi i rano sie obudziłem w moja skóra od peniesa jest spuchnieta co mam zrobic

u?ytkownik
Łuk

Tez mam tak samo i niewim co zrobic:((

u?ytkownik
Łuk

Jak ktos wie przez co mam ta skorke spuchnieta i takie rany sa tez wokul jej to niech mi napisze na gg prosze 3441306 jak bede nie dostepny to napisz i tak z gory dzieki

u?ytkownik
PanXXX

Tez to mam dzis mi sie stalo na poczatku sie wystraszylem ale przeczytalem na forum ze to woda sie zebrala i po 3-4 dniach przejdzie

u?ytkownik
młody

Do PANXXX i co przeszło ci

u?ytkownik
OSOBAABC:)

PANXXX to jest zwykła woda nie ma się czym martwić ja 3-4 dniach samo zejdzie max do 6-7. :)

u?ytkownik
M.

Przeważnie albo mocz (przy długim wstrzymaniu) albo sperma (przy wstrzymywaniu wytrysku) uwięzła pod skórą penisa i nie wydostała się na zewnątrz.
Jeśli utrzymuje się to powyżej 2 dni skontaktuj się z lekarzem.

Twoja odpowiedź