Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pogrubione żyły na penisie i mosznie poprzedzone bólem jąder


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czytałem inne wpisy,ale żaden dokładnie nie pasuje do mojego przypadku,wiec.... Jakiś czas temu zaczeły mnie boleć jądra.Był to promienisty ból,podczas dotyku nic nie bolało,czasami czułem lekkie *kłucie* w okolicach pęcherza.Początkowo myślałem,że ból spowodowany jest zapaleniem węzłów chłonnych,ponieważ niegdyś chorowałem na to i jądra też mnie przy tym pobolewały.Po jakiś 2 tygodniach doszły również pogrubine żyły. Po 3 tygodniach ból nie ustępował więc poszedłem do urologa.Lekarz,który robił mi USG powiedział,że nic się nie dzieje,a wynik badania brzmi:*Jądra o prawidłowej wielkości i jednorodnej echogeniczności z zachowanym krążeniem.Najądrza w normie.Powiększonych węzłów chłonnych pachwinowych nie wykryto*. Poszedłem również z wynikami do znajomego ordynatora chirurgii,który jest urologiem.Zbadał mnie *ręcznie* i powiedział,że też nie widzi,żadnych patologii,a pogrubione żyły to normalna rzecz. Teraz już ból jąder w zasadzie minął (czasami lekki dyskomfort),ale żyły na penisie,które byly zawsze widoczne są pogrubione (a raczej ich *rozgałęzienia*),próćz tego na penisie pojawiła się tak jakby *siatka* fioletowych żyłek.Natomiast na końcu penisa gdzie zaczyna się już worek mosznowy wyszła dosyć gryba żyła,która mnie nie pokoi najbardziej.W tej okolicy również na mosznie pojawiły się te filetowe żyłki i są one rzadko rozmieszczone na worku mosznowym.Do tego po masturbacji i wytrysku czuje czasami kłucie w praciu przez jakieś 3-4 minuty,a potem ogólny dyskomfort.Dwa razy po wytrysku miałem również silne bóle w okolicy podbrzusza,oraz kolic pachwin,który objawiał się jakby zmęczniem ud po intensywnym bieganiu.Ból trwał pare godzin. Nie wiem co już mam myślec o tym,najbardziej przeszkadzają mi te pogrubione żyły,czytałem,że mogą to być jakieś zakrzepy i należy smarować penisa Lioton 1000.Nie wiem czy to prawda prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne to normalnie rozwinięty nadmiernie układ żył na Pana narządach płciowych. Nic niepokojącego i nie wymagającego jakiegokolwiek leczenia. Jeśli ma Pan jeszcze w tym względzie wątpliwości proszę jeszcze raz w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam powiększoną żyłę na penisie,leczę sie na chlamydię Trachomatis i od niedawna wyszła mi taka większa żyła i leci na około prącia tworzy pierścień wygląda to jak bym miał dwa żołędzie brzydko to wygląda :/ nie wiem czy to ta bakteria powoduje jakieś takie działanie bo przedtem jej nie było wcale bynajmniej sobie jej nie przypominam.Też doszło u mnie do zapalenia gruczołu krokowego.Teraz poraz drugi jestem na antybiotykach dość duża ilość też mnie niepokoi ta żyła wygląda nieestetycznie i w dodatku jest duża i czasem boli prącie. Teraz mam wstrzemięźliwość od sexu zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie wierz jednemu lekarzowi zbadaj sie jeszcze u 3 ja chodziłem po lekarzach i mówili że wszystko jest ok robiłem badania nasienia i różności innych co sie okazuje kazdy daje leki i mówi co innego juz k.....wa tego nie wytrzymuje mam stan zapalny na jądrza woda mi sie zbiera w jądrze powiększone żyły na penisie a to wszystko od stosunku alnalnego bez zabespieczenia jakaś bakteria siedzi ale nie wiadomo jaka więc u ciebie też może coś siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem raz z panna tak sexowna ze jak ja dotykalem tu i uwdzie dostawalem tak jak by wytrysku wewnetrznego. Wszystko przez podniecenie do potegi entej. Wszystko z jader rozchodzilo sie po zylach i przewodach i tam zostawalo. Jedyny sposob na usniezenie bolu byl kolejny stosunek...prawie niemozliwy ale zbawienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×