Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle w trakcie i po miesiączce


Gość Ewa z Tomaszowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa z Tomaszowa

Panie Doktorze od dwóch miesięcy mam bardzo silne bóle brzucha.W grudniu dostałam miesączkę i w drugim dniu miałam bardzo silne bóle z skurczami a po jakimś czasie zaczeły ze mnie odchodzić skrzepy krwi.Po zakończeniu miesiączki ból się nadal utrzymywał,choć już nie tak bardzo silny.Było tak przez dwa tygodnie.Miesiączkę dostałam 31 dnia.Teraz w styczniu miesiączka wystąpiła 27 dnia i też wystąpiły bóle.Będąc u lekarza,stwierdził że wszystko jest dobrze.Chciałam jeszcze wspomnieć że od ok. dwóch lat staram się o dziecko i nie ma żadnych rezultatów.Jeżdziliśmy z mężem po wielu lekarzach ale mówią że wszystko jest dobrze.Ja mam już dwoje dzieci z innego związku mój mąż nie.Brałam już różne leki takie jak np.colsilberg ,przepraszam jeśli w nazwie wystąpił błąd.Niestety nic to nie daje.Chciałam zapytać czym mogą być spowodowane takie silne bóle brzucha.Bo słyszałam o tzw.poronieniach nawykowych,czego się bardzo boję.I czy te bóle mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę.Może pan Doktor mi poleci jakieś badania lub jakieś leki.I chciałam zapytać czy mąż mogłby zapobiegawczo brać też jakieś leki.Mam 31 lat a dzieci mają 8 i 10 i wcześniej nie miałam najmniejszych problemów z zajściem w ciążę.Bardzo bym prosiła o jak najszybszą odpowiedz za co z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zapytać czym mogą być spowodowane takie silne bóle brzucha.Bo słyszałam o tzw.poronieniach nawykowych,czego się bardzo boję.I czy te bóle mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę.Może pan Doktor mi poleci jakieś badania lub jakieś leki. - to portal chirurgiczny, a nie ginekologiczny, więc trudno mi w tej sprawie Pani doradzać, skoro ginekolog powiedział, że wszytsko jest w porządku to zapewne tak jest, a bóle w czasie miesiączki niestety niektóre kobiety tak już mają (reguluje się to środkami hormonalnymi, antykoncepcyjnymi w Pani przypadku odpada to skoro chce mieć Pani dziecko) Raczej Pani jest płodna (ma Pani już dwójke dzieci), trzeba jeszcze zbadać męża, najlepiej na początku wykonać badanie spermy i wynik skonsultować z andrologiem (urologiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×