Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Utrata świadomości a wodogłowie


Gość Zastawka Pudenza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zastawka Pudenza

Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć jeśli ja mam niby stwierdzone wodogłowie nieaktywne tak mi powiedział neurochirurg z jarocina i mam mocne utraty świadomości bóle głowy i drenu od zastawki to czy moje wodogłowie mogło stać się aktywne jakie to badanie może to stwierdzić dodam że mam 21 lat i nie wiem po czym poznać że mam z powrotem wodogłowie niekatywne.I mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak byłem w Klinice Neurochirurgii i pokazałem zdjęcie TK głowy z roku 2007 a w klinice byłem w 2009 roku to lekarz stwierdził że to zdjęcie jest nieaktualne i nie rozumiem dlaczego tak stwierdził.Dodam na koniec tyle że neurochirurg z innej poradni powiedział że to zdjęcie jest bardzo dobre i on na tym zdjęciu nie widzi cech aktywnego wodogłowia.Nie wiem co mam o tym myśleć czekam odpowiedź i pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie..w 1985r mialam wstawiona pierwsza zastawke pudenza komorowo-przedsionkowa ale jak uroslam w wieku 16 lat pojawily sie problemy mialam silne bole glowy mdlalam i tylko bym spala ...w 2000 r mialam kolejna operacje i wstawili mi druga zastawke po lewej stronie glowy tylko tym razem uklad komorowo otrzewnowy...i wlasnie po drugiej operacji ma silne bole glowy dokladnie takie same jak przed druga operacja..byl robiony tomograf kilka krotnie niby tylko niewielkie zmiany wykazal a lekarze nie wiedza co mi jest..dodam ze w ostatnim czasie pojawily sie tez wymioty i ze wokol starej zastawki mam liczne zwapnienia i wlasnie w tym miejscu mnie najbardziej boli glowa...prosze o rade w tej sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×