Opuchlizna palca u nogi

użytkownik
arek

Już od trzech miesięcy mam spuchnięty i obolały palec u nogi( jest to czwarty palec). Na pewno nie jest to skutkiem urazu fizycznego. Próbowałem smarować go różnymi maściami, ale to nic nie pomogło. Co może być tego przyczyną.

Reklama
użytkownik
medicus

Może to być grzybica,należy skorzystać z porady lekarza dermatologa

użytkownik
ewa

Idz do chirurga to konieczne moj syn mial to samo

użytkownik
madzia28

Kochani a mozecie napisac jakie macie tego objawy? U mojej mamy jest cos takiego ze palec u nogi jest opuchniety, zrobiło sie jakies zgrubienie i straszny ból, Chodziła od lekarza do lekarza i nikt nie moze jej dokładnie postawic diagnozy co to jest.

użytkownik
michal

Reumatoidalne zapalenie stawu

użytkownik
annaa

Witam, proszę o pomoc, bo od wczoraj boli mnie czwarty palec u nogi. Pod spodem w okolicy palca na podeszwie czuję ból i odrętwienie. Palec jest opuchnięty. Z ledwością chodzę, boli mnie ta opuchnięta część stopy. Nie uderzyłam się w palec, jedyne co mi się przypomina, to chodziłam na boso w przymierzalni w sklepie i w drewniakach w pracy. Co mam zrobić?Do jakiego lekarza się udać?Czym smarować tego palca?

użytkownik
Patryk8

Patryk ma to samo i to jest chyba zastrzał

użytkownik
BD

Ja natomiast mam mam opuchnięty mały palec u nogi. Zwykle zaczyna mnie boleć gdy zakładam buty i wychodzę na dwór. Najbardziej jest obolały na koniec dnia. Gdy zdejmuję buty ból mija. Boli mnie w każdych butach nawet najbardziej wygodnych.
W ogóle obserwuję, że nawet gdy opuchlizna schodzi to nadal jest dużo większy od 4 czy 3 palca.
Staje się to co raz bardziej męczące.
Czy ktoś miał może taki problem jak ja?
Proszę o rady jak sobie z tym radzić?

użytkownik
Paweł

Jest to grzybica pochodzonca byćmorze od basenu lub brudnego prysznica

użytkownik
saimon

Pomóżcie ktoś najmniejszy palec mi spuchł cały i dość dużo swędzi a od środka jest jakby odcisk jakiś białe takie co to?

użytkownik
point1310

Nerwiak Mortona

użytkownik
anna

Mam podobny problem i nie bardzo wiem co sądzić o tym. Spuchł mi 4 palec u stopy, lekko zsiniał, swędzi. Myślałam że może coś mnie ugryzło. Ale minęło kilka dni, a tu historia powtarza się z dużymi palcami u nóg, puchną od spodu, są gorące i trochę swędzą. Co to może być? Moczyć je w czymś? smarować czymś?

użytkownik
rerenata

Ja tez mam ten problem a na dodatek robi mi sie to na drugiej stopie . na palcach. jutro ide do lekarza

użytkownik
paluszek

Odpowiada ktoś na te pytania? mnie też swędzi ostatni palec u nogi, lekko spuchnięty co robić?

użytkownik
Maciek *BRUXELA*

Witam mam od dwoch dni mam opuchniety najmniejszy palec u prawej nogi i przy tym lekki ból lecz nie swedzi i jest problem z chodzeniem w butach bo ból dokucza ale jako tako jeszcze do zniesienia ale ta opuchlizna mnie martwi. pomozcie*?