Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony żołądek


Gość izabela

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata o od pewnego czasu mój brzuch wygląda jak balon, rano gdy wstaję jest normalny taki jak powinien być ale gdy tylko coś zjem lub wypije brzuch staje sie tak duży jakbym połknęła balon. czy to mogą być objawy powiększonego żołądka? jak to wyleczyć? ps : nie mam wstrzymania gazów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej objaw wzdęcia brzucha czyli nadmiernej ilości gazów w jelitach spowodowanych słabą ich praca. Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. Są leki, które pomagają opanować taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mam ten sam problem. Tak jak Ty to uznałaś wcześniej, że brzuch rano jest normalny, a jak tylko coś zjem czy coś wypije odrazu mam taki *bebzol** zrobiłam żle niejadłam nic kąpletnie bo się tego wstydziłam, sa tego konsekfencje * efekty jojo i wgl nie radze ważyłam 55 a waże 60 kg trudno mi było wrócic do mojej wagi. Zrozumiałam że nie jedzenie to błąd, polecam codzienne ćwiczenie np * brzuszki podnoszenie nóg do góry i trzymanie je równolegle do podłogi, pamiętajmy ze pięty nie mogą dotykać ziemi i tak pare razy dziennie a i zapomniałabym mostek jest też dobry pare tygodni i juz zniknie wielki **bebzol** będzie ładny płaski brzuszek. Muszę się przyznac gdy miałam wzdęty brzuch to go wciągałam i tak chodziłam przez cały dzień zobacz także inne ćwiczenia które pomoga Ci zadbać piękny brzuch, znajdziesz je na youtobe czy na jakims forum powodzenia życze *) *P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×