Ból z prawej strony pod żebrami

u?ytkownik
Natalia

Witam,

Mam 23 lata i wczoraj złapał mnie ostry ból.Na początku myślałam że nadwyrężyłam mięśnie ale przy dotyku ból był odczuwalny od środka brzucha między żebrami i schodzi w dół wzdłuż żeber aż do boku w okolicy talij. Z boku boli najbardziej. Najpierw miałam problem z rozebraniem się później nie mogłam się ułożyć i zasnąć każdy ruch i skręt tułowia w prawą stronę sprawia nieprzyjemny ból. Dziś rano jest trochę lepiej ale ból nie minął, nie mogę nic zjeść a burczy mi w brzuchu. Nie mam pomysłu co zrobić.

Reklama
u?ytkownik
stapler

Trudno mi określić co się może dziać po samym opisie objawów. Przyczyn takiego problemu może być barzo dużo. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza. On po badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

u?ytkownik
ewelina

Dzisiaj rano strasznie mnie bolało w żebrach po prawej stronie z tyłu aż niemogłam złapać tchu

u?ytkownik
Jerzy

Mam od 2 tygodni bole ponizej prawej piersi,najgorzej boli gdy robie jakis wysilek lub biore gleboki oddech i gdy podkaszluje.CO TO MOZE BYC.

u?ytkownik
Natalia

Witam, mam dokładnie te same objawy.
W szpitalu miałam usg, rentgen kl.piersiowej, testy krwi. Wyrostek wycięty dawno temu, na jestem w ciąży... płuca czyste, testy krwi ok.. Zwłaszcza testy wątrobowe. Pęcherzyk żółciowy bez kamieni. Jedyne co znaleziono to czasami krwawiaca cyste na prawym jajniku i lewej nerce. Przypisali mi codeine, leki na wrzody żołądka. Po 2.5 tygodniach zwolnienia zero poprawy... Boląca wątroba od leków, 4 kg mniej i doszedł ból kręgosłupa od ciągłego napinania ciała i spania na lewym boku. Lekarze uśmiechają się dając do zrozumienia żebym przestała udawać bo nic mi nie dolega... Jakieś sugestie? Proszę o pomoc bo 4 lekarzy mnie już tak delikatnie mówiąc zbylo. A mnie czeka powrót do pracy. Nie muszę chyba wspominać ze się boje. Dziękuję za wszelkie wskazówki lub sugestie.

Twoja odpowiedź