Usunięcie jąder a wzwód i orgazm

u?ytkownik
Karol

Proszę o odpowiedź czy w przypadku usunięcia obu jąder można nadal mieć wzwód i mieć orgazm (oczywiście bez wytrysku)?

Reklama
u?ytkownik
stapler

Tak, można.

u?ytkownik
Tomasz

Jeśli bierze się testosteron to można mieć tak samo długotrwałe i mocne wzwody
jak przed kastracją i taki sam popęd. Można nawet mieć wytrysk, ale już nie tak obfity i jest on przezroczysty bo nie jest to sperma tylko wydzielina z prostaty.

u?ytkownik
Alu

A zacisniecie nasieniowodów kleszczami burdizzo co spowoduje niepłodność czy też kastrację. Jądra przecież pozostaną tyle że żyłki zostaną zacisniete.

u?ytkownik
Darek

Jaki czas gojenia po usunieciu jader

u?ytkownik
Marek

Kastracja burdizzo jest ok przy znieczuleniu.jestem po zacisnieciu.

u?ytkownik
samotny

Witam państwa, tak czytam i czytam i zastanawiam się ile prawdy jest w tym co tu piszecie , bardzo interesuje mnie ten temat kastracja, ale bardzo chętnie zobaczył bym jakiś film lub zdięcia, skoro sa tu takie odważne panie to może maja jakieś dowody swoich czynów , chętnie bym zobaczył, albo poznał bym kobietę która to zrobiła . pozdrawiam.

u?ytkownik
samotny.

Drodzy czytelnicy macie może jakieś zdięcia lub filmy z kastrowania faceta albo znacie jakieś ciekawe strony ,???

u?ytkownik
jola

Jola koleżanka wykastrowała mojego męża a póżniej swojego gdyż mnie bzykał sami dali się kastrować jąderka wycięte skalpelem z znieczuleniem oni obecnie nas nie bzykają my musimy chodzić po prośbie wykastrowanemu nie stoi są mili ale niekiedy chciałoby się po

u?ytkownik
jakub

Darku po fachowej kastracji czas gojenia do tygodnia ale nie myśl o bzykaniu nie będziesz miał pociągu do kobiet

u?ytkownik
alek i przyjac

Byliśmy niegrzeczni głupie myśli pewna pani nas wykastrowała przy naszych wspólniczkach jesteśmy bez jąder nam to nie przeszkadza one żałują muszą sobie przeciścić komin

u?ytkownik
anka

Tatę wykastrowała mama mój chłopak dostał taki sam prezent ślubny oni zadowoleni a my nie

u?ytkownik
tomek

Anka ja cię przelecę a jak będziesz chciała to niech twoja mama mnie wykastruje

u?ytkownik
anka

My z mamą chcemy samców rasowych inaczej kastracja daj namiary

u?ytkownik
tomek

Jeżeli nie sprawdzę się to wykastrujecie mnie bezboleśnie