Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operowane uciekające jądro


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Mam 23 lata i od jakiegos czasu martwi mnie wygląd jąder w mosznie. Gdy byłem młody mielem operowane jądro ponieważ mi uciakało i wiem że to jest doś czesto spotykana przypadłość u męzczyzn. Lecz z wiekiem wiadomo narządy rosną oraz jądra się powiększają i obniżaja lecz moje te operowane zostało przyszyte( lub cos w tym stylu nie jestem w stani etego dokladnie okręslić bo głupio mi jest się spytac rodziców) i jest w jednym miejscu a drugie natomiast sie obniza i rozciąga moszne po swojej stronie. Czy to normalne po operacji i czy ma to jakis wpływ na płosność ?? Czękam na wyczerpująca odpowiedź.Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne po operacji i czy ma to jakis wpływ na płosność ? - to normalna sytuacja związana z pooperacyjnym ufiksowaniem (przytwierdzeniem) jądra do moszny, jedno jądro swobodnie przemieszcza się w mosznie drugie jest do niego przytwierdzone (jedno niżej drugie wyżej), nie ma to wpływu na płodność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! znam ten problem. mam 29 lat i niepokoii mnie fakt iz wyczówam koło tego przytwierdzonego jądra jakąś blizne pooperacyjną tylko nie wiem czy to na pewno blizna czy jakieś paskudztwo? jak możesz Łukasz odpisać czy wyczówasz coś takiego to będe spokojniejszy,chyba he! jak Ktoś może pomóc to będe wdzięczny. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×