Ból w okolicy ostatniego żebra z prawej strony pleców

u?ytkownik
Paulina 16lat

Jestem osobą aktywną fizycznie i ostatnio po biegu pojawił się u mnie ból w okolicy ostatniego żebra z prawej strony, można wyczuć też tam
*guzek* , ból nasila się przy kichaniu, kaszlnięciu czy też głębszym wdechu - jest to uczucie jakby ktoś wbijał kosę w bok i za chwilę ją wyjmował,
przez cały czas czuć jakby była tam kolka, w nocy ciężko mi się przekręcić, a rano trudno wstać. Co to może być? Czy jest to poważne? Proszę mi odpowiedzieć jak byłoby to możliwe.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
stapler

Trudno mi odpowiedzieć na takie pytanie bez bezpośredniego badania. Byc może to przeciążenieni mięśni, być może ogniskowy stan zapalny okostnej żeber. Trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i wybrać się z tym problemem do lekarza rodzinnego.

u?ytkownik
Paulina 16lat

Ok, dzięki.

u?ytkownik
Martin

Ja dostalem tabletki TRAMADOL AL 50 KAPSELN podobno pomaga zobaczymy za kilka dni .......

u?ytkownik
marcin

Hej dziewczyno wyleczyłaś się z tego bólu napisz coś bo mam identyczne objawy

u?ytkownik
kamil 16

Ja też mam to samo od dwóch dni nie moge siedziec na lekciach i wgl to samo co ty zastaniwam sie od czego mzoe to być 2 dni wczesniej robiłem bardzo duzo brzuszków zazwyczaj nie robie i tez chodizłem w samej koszulce po dworze nie wiem czy to od wysiłku czy mnie zwaiło..*/

u?ytkownik
Piotr

Ja też mam taki sam przypadek dodam że przez ok miesiąc mecze się z kaszlem

Twoja odpowiedź