Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Blizna po operacji torbieli prawego jajnika i wyrostka


Gość Ola 20 lat.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola 20 lat.

Jestem 3 tydzien po operacji wyrostka i torbieli na jajniku prawym. Mialam zrobione ciecie równo z owłosieniem łonowym na całej długości podbrzusza. Mam straszny problem przy oddawaniu moczu ból jest tak straszny ze bez łez sie nie obejdzie a po zejsciu z kibelka przez chwile nie moge sie wyprostować. Cały bol mozna opisac w ten sposob jakbym miala w środku gabke nasaczona woda i gabka sie sciska woda leci gdzy woda wyleci gabka sie rozkurcza i wraca do swojego pierwotnego lksztaltu.. naprawde jeto to bardzo bolesne. dodatkowo co do blizny z wierzchu jest ladna ladnie sie goi ale nie mam czucia wokol niej a pod nia jest straszne zgrubienie ktore uniemozliwia mi nawet przeciaganbie sie czy lekko nadmierne wyprostowanie tulowia.. nie wiem co mam robic learz przepisal tabletki niby na zapalenie pecherza nic nie pomogly... a co do blizny to poprostu zlali moje obazy ze to zrosty pooperacyjne czy inne powiklania ... prosze o odpowiedz jakas rade. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to jakieś zapalenie dróg moczowych. Takie dolegliwości jakie Pani opisuje nie mają charakteru związanego ze zrostami pooperacyjnymi. Byc może zostały zastosowane nieodpowiednie leki na stan zapalny dróg moczowych lub też zbyt małe dawki leków. Trzeba ponownie wybrać się na kontrolę do lekarza prowadzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×