Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra i narośl z płynem na powierzchni


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym ze odczuwam dziwne bóle prawego jądra a dokładnie wyczuwam na jego górnej powierzchni taka jakby narośl która jakby miała w sobie jakiś płyn i przy uciskaniu boli również wyczuwam że żyły które do niego dochodzą są jakby powiększone, w lewym jądrze nic takiego nie wyczuwam, jądro nie wydaje się być większe od drugiego są oba gładkie i w miarę miękkie. Ból głownie odczuwam po oddaniu nasienia i czasem przy chodzeniu. ból również odczuwam w miejscu w którym czasem chowa się jądro tak jakby w podbrzuszu i dotyczy to tylko prawej strony i mam to od kilku lat. Wybieram się z tym do lekarza ale chciałbym uzyskać pana opinie. Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie dziś miałem usg jąder okazało się że nie mam żadnych żylaków, natomiast wykryto u mnie w obu jądrach malutkie zwapnienia czy to jest coś poważnego czy ta zmiana może się ze złośliwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko od pewnego czasu boli mnie delikatnie prawe jądrą. Sprawdziłem domowym sposobem i wymacałem na tym przewodnie (nie wiem jak sie to nazwya) tym który idzie od jądra (od gory jądra) gdzieś tam małe zgrubienie jakby jakaś kulka czy coś. CO to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to może być ale dla św spokoju idz do urologa on Cie zbada i najlepiej jak da skierowanie na usg to najlepsze badanie w takich przypadkach. a wstyd zostaw w domu bo za pewne on Cie blokuje przed wizytą przed specjalista ale pamiętaj zdrowie ma się jedno.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×