Ból kości przedramienia

użytkownik
Aleksandra

Witam od kilku miesięcy mam silne bule prawego przedramienia a dokładnie kości promieniowej, mam uczucie jak ktoś dłubał by mi w kości i uczucie ciepła, ostatnio nieczuła jak wypuściłam kubek z ręki a czasami drętwieje mi ta ręka.Proszę wyjaśnienie moich dolegliwości z góry dziękuje.

Reklama
użytkownik
medicus

Bardzo możlie,że ma pani porażenie nerwu promieniowego. Niezbędna jest pomoc lekarska .

użytkownik
Aleksandra

Serdecznie dziękuje za udzielenie informacji.

użytkownik
Aleksandra

A co to może oznaczać i jak się to leczy bo usiłowałam szukać czegoś w internecie ale są tylko przyczyny tej choroby i czy jest to coś poważnego? dziękuje z góry.

użytkownik
medicus

Porażenie nerwu promieniowego,może ograniczać ruchomość ramienia,przykurcze palców,osłabienie dłoni i ucisku.W zależności od zaawansowania choroby*unieruchomienie ręki i fizjoterapia.

użytkownik
Aleksandra

Dziękuje :)

użytkownik
irek.z pisza

Nerw promieniowy nie do odnowienia jesli jest urwany lekarz urwal mi nerw sam pol roku zaczyna sie martwica ja juz mam i wiem co to jest lekarz do tego sie nie przyzna co zrobil ci co nas lecza nie nadaja sie nawet na wetyryniarza on mojeg kota lepiej zadba nisz nas gosc miala raka i dotej pory zyje a miala raka sutka mie przejmoj sie nie tez sie nie przejmuje morze trafimy na dobrego lekarza i nie martw sie

użytkownik
gosiaczekk

Witam.
Od pewnego czasu miewam silne bóle kości przedramienia szczególnie w lewej ręce, na dodatek muszę dodać że często mam silne lecz krótkotrwałe bóle kości ale na całym ciele... rodzice twierdzą że przesadzam ale ja się martwię... jakie badania powinnam wykonać żeby dowiedzieć się co mi jest?

użytkownik
barbara

Najbezpieczniej zrobić markery
Jest to badanie z krwi, które pokazuje czy są tkanki rakowe. Jest ich kilka na różne narządy. pozdrawiam

użytkownik
pg

Witam
Od wczoraj mam silne bółe przedramienia żadne maści nie pomagają co mam robić?

użytkownik
Janek

Sepuku złuku.

Twoja odpowiedź