Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ucha i części potylicznej


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem pojawił się pod koniec października b. r. a więc ponad miesiąc temu. Na początku było zwykłe przeziębienie (ból gardła, katar, kaszel), które później przeszło w zapalenie oskrzeli. Z prawej strony głowy, dokładnie w potylicy pojawił się ból (miałam zawroty głowy - szczególnie po umyciu włosów) - powiększyły się również węzły chłonne w okolicy ucha i szyi. Lekarz stwierdził, że to są skutki uboczne po przeziębieniu. Na zapalenie węzłów chłonnych i zapalenie oskrzeli dostałam Amoksiklav, który w ogóle nie pomógł. Później dostałam Zinacef w zastrzykach, po którym zginęły zawroty głowy, zapalenie węzłów i zmiany w płucach. Jednak ból głowy nie ustąpił, w dodatku zaczęło mnie pobolewać ucho - lekarz przepisał Zamur 500. Doktor widząc moje wyniki z badań krwi stwierdził, że są dobre (OB - 5, Morfologia: erytrocyty 5,62, Leukocyty 8,73, Hemoglobina 15,2, MCV 81,1) Skończyłam Zamur, ale poprawa nie jest całkowita. Nadal czuje dyskomfort w głowie i uchu, ale nie mam zawrotów głowy. Temperatura ciała wynosi 37 - 37,2. Czy jestem niedoleczona? Proszę o odpowiedź - mam obawy, ponieważ w dzieciństwie dwa razy miałam nowotwór złośliwy, stąd też mam lęk przed RTG i tomografem głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×