Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niepokojące wyniki *Mocz - Analiza Ogólna*


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jakiś czas temu dostałem antybiotyk poniewaz byłem chory w czasie choroby zaczęło mnie bolec najadrze udałem sie do lekarza dostałem doxycyline oraz dircloberl 2-3 razy dziennie okazało sie że torbiel najądrza z żylakami powróżka.po paczce doxycyliny nic nie zeszły, przepisali gentamencyne w zastrzykach po 4 zastrzyku obudizłem się w nocy z ogromnym bólem nerki aż mnie ściskało , byłem dzisiaj na usg niby nic nie było na nerce prócz lekkiego ogniska zapalnego które stwierdził lekarz że może isc od tej żyły zapalenia z najądrza.oto wyniki badania moczu z dzisiaj rano zaniepokoiła mnie obecność białka.Prosiłbym o pomoc oraz jakąs rade co teraz dalej? Mocz - opis Odczyn- kwaśny ph6 Ciężar właściwy - 1.030 metoda - test paskowy białko - obecne w ilości - 0.3[g/l] glukoza - nie wykryto bilirubina - nie wykrytu urobilinogen - 35 ciała ketonowe - nieobecne azotyny - nieobecne leukocyty - nieobecne erytrocyty - nieobecne mocz -osad Nabłonki płaskie pojedyńcze w polu widzenia Leukocyty - 4-8 w polu widzenia Bakterie - pojedyńcze w preparacie Śluz - liczne pasma w preparacie Bardzo proszę o jakies odpowiedźi bo obawiam sie że może być coś złego z tym białkiem oraz urobiligenem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Ilość białka w moczu jest prawidłowa. Co do urobilinogenu nie podał Pan jednostek, więc nie wiadomo dokładnie czy to norma czy też nie. Jeśli chodzi o stan zapalny układu moczowego może towarzyszyć zapaleniu najądrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×