Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napuchnięta, duże pierś po usunięciu ginekomastii


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana serdecznie , pisze do Pana bo męczy mnie jedna rzecz a mianowicie miałem robiony zabieg usuwanie ginekomastii w prawej piersi i jak zobaczyłem jak to wygląda po 6 dniach od zabiegu to ta pierś jest dalej duża i moje pytanie to takie czy ta pierś się skurczy (bo moim zdaniem jeszcze jest napuchnięta)czy zostanie taka jaka jest a zabieg miałem robiony z NFZ w normalnej chirurgii???czy jak bym poszedł prywatnie to było by to samo??? pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stan pooperacyjny po zabiegu usunięcia ginekomastii może utrzymywać się nawet do miesiąca. To typowy obrzęk poopweracyjny. Czy by Pan robił ten zabieg prywatnie czy na NFZ stan taki może występować niezależnie. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NFZ i nie iem czy to był błąd bo zrobili mi z jednej strony a z drugiej strony dopiero w póżniejszym czasie mi tak chirurg powiedział .Ale mnie dziwi to czemu nie miał robionych żadnych badań przed usunięciem tego gruczołu z kąd lekarz niby wiedział ile tego usunąć itp.???ile prywatnie taka operacja może kosztować ??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie robi się żadnych badań przed taką operacją. Ile trzeba usunąć tkanek to najlepiej widzi się w czasie zabiegu i wtedy decyduje o ilości zresekowanych tkanek. Koszt takiej operacji prywatnie może wynosić około 1500-2000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jeszcze z jednym pytaniem po co się nosi bandaż elastyczny i ile czasu po zabiegu się go nosi bo mi kazano tylko do wieczora i go ściągnąć czy on w czymś pomaga ???? Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok. Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia, Życzy Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×