Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biegunka od miesięcy, ból brzucha po prawej stronie


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczor.Od jakis 3 miesiecy zmagam sie z biegunka,jezeli tak to moge nazwac.A mianowicie:wyprozniam sie 2 razy w tygodniu,lecz w momencie gdy to sie dzieje w ciagu 30 min oprozniaja mi sie chyba cale jelita z pokarmu jaki jadlam przez ostatnie 3 dni.Najpierw kal ma normalna konsystencje,potem coraz bardziej rozrzedzona,a na konciu jakby byl sama woda.I po tych 30 minutach znowu mam spokoj na 3 dni,po czym czuje sie juz taka pelna,ze az boli mnie brzuch po prawej stronie na dole.Strasznie mi to przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.Co to moze byc i jak mam sobie z tym poradzic?Dodam,ze 3 miesiace tumu przeszlam grype jelitowa,chociaz nie wiem czy ma to jakies znaczenie.Moge kupic na to jakies tabletki bez recepty?Z gory dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam,ze ostatnio myslac,ze zle sie odzywiam probowalam zmienic swoja diete.Najpierw zrezygnowalam z kawy,chociaz pilam tylko mala filizanke dziennie-nic nie pomoglo.Potem myslalam,ze to od surowych owocow,zjadalam codziennie jablko,banaa,kiwi,plaster ananasa,mandarynke i popijalam sokie ze swierzych pomaranczy takze nic nie pomoglo.Potem myslalam,ze to od jogurtu *activia*(jadlam dziennie jeden)tez nic.Przez ostatni tydzien jadlam tylko gotowane potrawy,kurczaka ryz,budyn,rozgotowane jablka itp i tez nic.Naprawde juz nie wiem co mam zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×