Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółta, galaretkowata sperma i ból przy wytrysku


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat. Jakiś czas temu zauważyłem, że w mojej spermie znajdują się małe, galaretkowate i żółte jakgdyby wałeczki. Zwykle wygląda to tak, że pierwsza fala nasienia jest prawidłowa a później odczuwam ból w prąciu gdy te wałeczki przechodzą przez mojego penisa. Gdy masturbuje się regularnie, te wałeczki przestają się pojawiać w mojej spermie. Gdy natomiast nie masturbuje się ok. tydzień to na nowo się pojawiają. Ogółem nic mnie nie boli, jedynie podczas wytrysku. Czytałem gdzieś, że może to być spowodowane obecnośćią żylaków powrózka nasiennego. Owe posiadam na lewym jądrze, lecz byłem z tym u lekarza a ten po wykonaniu badania USG (w 100% pozytywnego) stwierdził, że są one niegroźne, powiedział abym przyszedł ponownie gdyby coś zaczeło się dziać (opuchlizna, bóle, stan zapalny) i przepisał mi tabletki i maść do użytkowania które powinny pomóc je zwalczyć. Nie wiem zabardzo czy powinienem się tego obawiać. Mam nadzieje że obejdzie się bez ponownej wizytu u lekarza Bardzo prosiłbym o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez badania czy rzeczywiście coś dzieje się nieokojącego. Musisz zdawać sobie sprawę, że żylaki powrózka nasiennego mają tendencję do powiększania się i wyzwalania dolegliwości. Mogą tez zaburzać jakość spermy. Dlatego radziłbym z tym problemem udać się ponownie na kontrole do lekarza najlepiej urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×