Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny guzek na penisie


Gość Szymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, ponad tydzień temu po kąpieli podczas wycierania prawdopodobnie rozdrapałem jeden z tych białych gruczołów znajdujących się na penisie. Nie bolało, więc poszedłem spać. Rano zauważyłem tak jakby mały sino czerwony guzek, smaruje go jakąś maścią w takich małych saszetkach z apteki i na noc owijam bandażem z rivanolem, ale zmniejszył się tylko trochę. Zaczynam się niepokoić bo jest to w sumie na żyle. Guzek jest na pewno na skórze penisa, a nie na nim samym bo da się go złapać. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zgłoszę się do urologa, ale chciałbym spytać tutaj co to może być. Dodam, że raczej nie boli i nie przeszkadza, czasami tylko delikatnie przez chwile poboli i przestaje. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Mogło dojść do nadkażenia bakteryjnego lub niewielkiego wynaczynienia krwi. Zmianę należy przemywać rivanolem, jeśli w ciągu 7 dni nie zniknie można skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem przemyć rivanolem i widać już wyraźnie pod skórą ciemny punkcik tak jakby krwiak. Będę smarował liotonem 1000 jak nie zniknie idę do lekarza, tylko jakiego ? Urolog czy dermatolog ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem. Od pewnego czasu na moim penisie pojawilo sie kilka krostek ( tupu mniej wiecej kurzajka ) ale nieda sie ni wycisnac ni nic prosze o odpowiedz i porade . Jestem wsydliwy wiec wolalbym to zalatwic jakims domowym sposobem bez wizyty u dermatologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość problematix

witam, mam tak samo, 1 dnia rozdrapałem takie coś, 2 dnia zauważyłem dziwny guzek blisko żyły, teraz nie wiem co mam zrobić, w domu nie mamy rivanolu. jeszcze gorsze to że mieszkam zagranicą więc nie wiem jak rivanol się tutaj nazywa. mam zamiar udać się do lekarza ale bez rodziców. mam nadzieję że to nie jest nic poważnego. jak coś to mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×