Zmiana skóry i swędzenie przy odbycie

użytkownik
Karola

Od kilku tygodni swedzi mnie skora przy odbycie.Patrzac w lustro stwierdzilam ze mam zmiane skory w ksztalcie wypuklej, zaczerwienionej plamy.Widac i czuc reka dokladne granice tej plamy.

Reklama
użytkownik
stapler

To moze być jakiś żylak odbytu. Musisz z tym problemem zgłosić sie do lekarza. Na pewno zbada, powie co to jest i przepisze leki.

użytkownik
Karola

To bynajmniej nie wyglada na zylaka tylko na wypukla, wielkosci sliwki plame. Bardzo tez swedzi.Do jakiego lekarza musze sie zglosic? Nie mam jeszcze doswiadczenia. To bardzo krepujaca sprawa. Dziekuje za odpowiedz.

użytkownik
medicus

To możw wyglądać jak *śliwka*/są jeszcze inne postacie/Lekarz proktolog lub urolog.I nie ma co się wstydzić,spotykane b.cząsto.Do czasu wizyty u lekarza,polecam*czopki na hemoroidy/p.bólowe ip.swędzeniu.bez recepty/i nasiadówki z kory dębu.

użytkownik
Dominik

A ja zauważyłem, ze jest w srodku taka jakby żółta malutka kuleczka. Co to mzoe byc?

użytkownik
slawek -Pila

Witam od kilku dni mialem swendzenie w okolicy odbytu i dzis zauwazylem jakies male narosle co tomoze byc?

użytkownik
asia

Witam, czy mozliwe zeby na odbycie mog byc czerniak? bo to bardzo go przpomina. Czy sa jakies inne choroby ktore go przypominaja?

użytkownik
Toek

Moze to byc torbiel .. nad odbytem robi sie bula z ktorej leje sie ropa.. boli to i swedzi.. efektem tego jest wrastanie wlosów w skore nalezy jak najszybciej udac sie do lekarze *)

Twoja odpowiedź