Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silna kolka nerkowa i ból przy oddawaniu moczu


Gość Jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

5 dni temu miałam w nocy silną kolkę nerkową z bólu nawet wymiotowałam wzięłam tabletki przeciwbólowe i jakoś przeszło ale nadal odczuwam ból tej części pleców i co najgorsze przy oddawaniu moczu mam tak straszny ból że płakać się chce i lepiej nic nie pić żeby nie chodzić do łazienki jest on kujący bardzo mocno a kiedyś już miałam taką kolkę nerkową że znalazłam się w szpitalu i usunięto mi kamyk 5mm czy to może byś znowu kamień tyle że wtedy nie miałam takiego bólu przy oddawaniu moczu tylko ciągły ból nerki.Co to jest znowu. Widziałam podobne wątki ale ten ból nie daje mi spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest stan zapalny układu moczowego, a z opisu Pani przypadku tak wynika należy zgłosić się bezpośrednio do lekarza pierwszego kontaktu. Trzeba będzie pilnie włączyć odpowiednie leczenie farmakologiczne. Zapewne będzie także potrzeba konsultacja urologiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kamień 6-7mm..lekarz rodzinny zapisał mi no-spe forte,pastę fitolizynę,tabletki wyciąg z żurawiny..Dostałam raz kolkę(ból straszny-myślałam,że zemdleje) teraz nie boli ale mam problemy bo boli jak oddaję mocz...czy to znaczy,że kamień jest gdzieś blisko wyjścia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zatrzymanie moczu od soboty 7 grudnia po silnych lekach przeciw bólowych nie przechodzi a uśmierza kamień lewa - prawa nerka około 1 cm / 5mm,do tego rwa kulszowa kregosłupa prawo stronna czekam na szpital,ból , nadmierna potliwość , brak apetytu,bezsseność oraz gorączka i dreszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×