Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczenie i swędzenie nad penisem w wyniku przedźwignięcia się


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu przedźwignąłem się. Od razy poczułem, że coś jest nie tak. Miałem wrażenie miękkich nóg, a na podbrzuszu pod skórą czułem dziwne pieczenie i swędzenie, zwłaszcza nad penisem. W nocy najprawdopodobniej miałem gorączkę, ale niestety nie miałem dostępu do termometru. Objawy nie ustępowały, a nawet pojawiały się nowe - wychodzące żył na penisie, powiększony węzeł chłonny w pachwinie i ból w mosznie podczas wytrysku.Poszedłem do lekarza rodzinnego. Nie potrafił postawić diagnozy, ale profilaktycznie przepisał Diclac. Brałem go przez tydzień. Sytuacja się poprawiała do momentu masturbacji.Po niej nastąpiło nasilenie objawów. Poszedłem z tymi dolegliwościami do chirurga i urologa. Obaj zalecili badanie krwi i moczu. Badania nic nie wykazały. Z czasem zacząłem leczyć się sam. Od trzech tygodni się nie onanizuję oraz smaruję podbrzusze i penisa żelem Lioton 1000, który wyraźnie pomaga, ale nie likwiduje objawów do końca. Zwłaszcza swędzenia na podbrzuszu (uczucie to nasila się przy noszeniu ciasnych spodni). Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×