Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odklejenie kosmówki


Gość agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w 8 tc. do tej pory wszystko przebiegało prawidłowo, niestety dziś wylądowałam z małym brązowym plamieniem u ginekologa. Nie jest dobrze lekarz stwierdził ślady odklejenia kosmówki w dwóch miejscach ściany tylnej na przestrzeni 6 i 8mm. tętno płodu FHR 120/minute.Zostały mi przepisane *luteinę 3 razy dziennie pod język, i no-spe nawet do 6 tabletek... Proszę o odpowiedz czy mam szanse na utrzymanie upragnionej ciąży?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

witaj Nie wiem czy to jest to samo ale ja też mam tzw.odklejenie jajnika na 5,3mm.1maja doszło u mnie do dużego krwawienia ,myślałam że to koniec mojej 9-cio tygodniowej ciąży ale na szczęście z dzieckiem jak do tej pory jest dobrze, tętno i wielkość dziecka jest odpowiednie.Niestety nadal istnieje zagrożenie poronieniem.Obecnie jestem już w 11 tygodniu ciąży i już idzie 3 tydzień jak leżę w szpitalu .Już 4 razy miałam robione usg i do tej pory krwiak z długości się nie zmniejszył ale za to zmniejszył się z grubości na prawie 1 cm.Lecą ze mnie wciąż jakieś brązowo ciemne brudy .Lekarze mówią że to dobrze ,gorzej by było gdybym plamiła krwią ,ale na szczęście tak nie jest.Obecnie dostaję Luteinę 2 razy dopochwowo i dufaston 4 razy doustnie co 6 godz.Jestem pozytywnie nastawiona do całej tej sytuacji i wiem że będzie dobrze.myszę tylko zadbać o to żeby nie chodzić dużo tylko odpoczywać w łóżku .Ciężko jest wytrzymać leżenie w szpitalu ale czego się nie robi dla dobra dziecka.Tobie życzę powodzenia i pamiętaj że dużo daje pozytywne nastawienie i otaczający cię ludzie,a najważniejsze abyś się nie załamała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×