Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek podczas wzwodu


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i przy pierwszych próbach ściągania napletka mnie szczypało ale poczytałem o tym trochę i myślałem ze to stulejka ale było jeszcze napisane by ćwiczyć napletek w gorącej wodzie i tak robiłem . Teraz gdy penis jest w stanie spoczynku normalnie mogę ściągnąć napletek ale gdy się podniecam to napletek powinien się ściągać sam ale to się nie dzieje wiec robię to ja ale gdy to robię to lekko szczypie ale mogę ściągnąć napletek z żołędzia dalej nie daje rady i podczas nie wiem jak to nazwać gdy penis stoi to można jeszcze zrobić tak przez chwile by powiększył swoja średnice trochę tak chwilowo i wtedy zaczyna mnie szczypać napletek robi się fioletowy i i moje podniecenie opadam . Nie ćwiczyłem napletka podczas wzwodu w gorącej wodzie. Mam zacząć to robić i on się sam rozciągnie jeśli tak to około po jakim czasie ? czy raczej powinienem udać się do specjalisty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wyleczylem tym ze przy kazdej wolnej chwili ogladanie telewizroa prysznic sam w domu...caly czas naciogalem i trzymalem sobie w majtkach zawsze mialem suniety napletek ...teraz jest idealnie schodzi az pod sam doł sam schodzi w czasie erekcji,naciagaj nie przejmuj sie stulejka naciagaj a naprezenie o ktorym mowisz jest normalne gdy nie mozesz jeszcze sciagnac napletka to to jest normalne gdyz nie mozesz sunac calego napletka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem operacje na stulejke bo nie mogłem nawet do 1/3 zsunąć napletka z żołędzia we wzwodzie . a teraz po operacji schodzi ale jak zejdzie poniżej rowka to nie chce dalej iść , powstaje takie zgrubienie ze skóry ( fałda ) co mam robic???????? z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×