Pulsowanie w żołądku, uczucie przelewania

użytkownik
Mateusz

Witam, błagam o pomoc.Byłem już w szpitalu i miałem robione wszystkie badania, razem z Gastroskopią i nic one nie wykazały.Prawdopodobnie zle się odżywiałem, tzn. pepsi, chrupki, pizza, garmażerka.

Wczoraj zjadłem jedną brukselkę, jest ona na zakazanej liście, a ja o tym nie wiedziałem, i od wczoraj tzn. 17:30 do teraz mam dziwne uczucie.
Postaram sie je opisać tak :

- Czuje jak coś mi pulsuję w żołądku ( coś takiego ),
- Wczoraj w nocy czułem przelewanie w środku,
- Brzuch mnie nie boli, a jak boli to na 3-5 sek i nadal to samo uczucie,

Oczywiście przestrzegam dietę, pije wodę mineralną niegazowaną, i jem to co jest dozwolone.Wszystko już dochodziło powoli do normy, do wczoraj jak zjadłem tą durną brukselką, i moje pytanie co teraz ?, Tyle godzin już mineło a ja nadal zle sie czuję.

Reklama
użytkownik
stapler

Proszę spróbować zażyć No-Spe i Ranigast. Dolegliwości powinny ustąpić. Jeśli nie należny skontaktować się z lekarzem bezpośrednio.

użytkownik
Mateusz

Wzięłem rano no-spę i dwa inne lekartwa, przeszło na jakieś 1 h , póżniej powrócił ten sam stan, więc wzięłem no-spe i jeszcze jedno lekarstwo jeszcze raz, wtedy stan się pogorszył, leżałem w łózku od 13 gdzieś do 17 i ból minął, jak narazie, jestem głodny ale boje się jeść :(:(:(:( .

Chciałem się zapytać, czy to przez brukselkę było ? ( mam dietę lekkostrawną ).I jeszcze mam dwa pytania, czy moge jeść całą pomarańczę, czy tylko w postaci soku ?, i czy mogę pić jakiś inny napój niż wodę mineralną, na przykład kubusia z dozwolonych warzyw ?.

użytkownik
stapler

Tak, mogą być takie objawy spowodowane spożyciem brukselki, która jest warzywem powodującym wzdęcia.
Może Pan teraz jeść. Radzę dzisiaj nie spożywać owoców cytrusowych, a kubusia napić się jutro. Dzisiaj dieta lekkostrawna (woda mineralna, słaba herbatka).

Twoja odpowiedź