Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsowanie w żołądku, uczucie przelewania


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, błagam o pomoc.Byłem już w szpitalu i miałem robione wszystkie badania, razem z Gastroskopią i nic one nie wykazały.Prawdopodobnie zle się odżywiałem, tzn. pepsi, chrupki, pizza, garmażerka. Wczoraj zjadłem jedną brukselkę, jest ona na zakazanej liście, a ja o tym nie wiedziałem, i od wczoraj tzn. 17:30 do teraz mam dziwne uczucie. Postaram sie je opisać tak : - Czuje jak coś mi pulsuję w żołądku ( coś takiego ), - Wczoraj w nocy czułem przelewanie w środku, - Brzuch mnie nie boli, a jak boli to na 3-5 sek i nadal to samo uczucie, Oczywiście przestrzegam dietę, pije wodę mineralną niegazowaną, i jem to co jest dozwolone.Wszystko już dochodziło powoli do normy, do wczoraj jak zjadłem tą durną brukselką, i moje pytanie co teraz ?, Tyle godzin już mineło a ja nadal zle sie czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłem rano no-spę i dwa inne lekartwa, przeszło na jakieś 1 h , póżniej powrócił ten sam stan, więc wzięłem no-spe i jeszcze jedno lekarstwo jeszcze raz, wtedy stan się pogorszył, leżałem w łózku od 13 gdzieś do 17 i ból minął, jak narazie, jestem głodny ale boje się jeść :(:(:(:( . Chciałem się zapytać, czy to przez brukselkę było ? ( mam dietę lekkostrawną ).I jeszcze mam dwa pytania, czy moge jeść całą pomarańczę, czy tylko w postaci soku ?, i czy mogę pić jakiś inny napój niż wodę mineralną, na przykład kubusia z dozwolonych warzyw ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mogą być takie objawy spowodowane spożyciem brukselki, która jest warzywem powodującym wzdęcia. Może Pan teraz jeść. Radzę dzisiaj nie spożywać owoców cytrusowych, a kubusia napić się jutro. Dzisiaj dieta lekkostrawna (woda mineralna, słaba herbatka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×