Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicach drenu od zastawki


Gość Sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sebastian

Witam panie doktorze byłem dzisiaj w poradni neurochirurgicznej i niestety pani neurochirurg stwierdziła że coś złego dzieje się z moim drenem od zastawki i marcu wykonaną kontrolę badanie TK głowy, ponieważ dren jest chyba przytkany i musi to stwierdzić przez wykonanie badania TK a ze zastawka jest chyba ok ale jeszcze mi powiedziała dlaczego mam takie problemy z koncentracją i z pamięcią ona twierdzi że to jest chyba wina zastawki ale to można stwierdzić po badaniu TK.Panie doktorze czy to może być coś poważnego i dlaczego inny neurochirurg stwierdził że wodogłowie mam nieaktywne a pani z kliniki neurochirurgii powiedziała że chyba tak nie jest ale to musi być kontrole TK bardzo proszę mi powiedzieć jaki najlepszego badanie TK było by tu najlepsze czekam na pańską pomoc doktorze pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić dokładnie co się dzieje na drodze internetowej. Skoro Pani doktor stwierdziła, że należny wykonać TK to tak trzeba zrobić. Dopiero po wyniku TK nalezy rozważyć dalsze postępowanie np. wymianę zastawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blagamy o pomoc

Dziendobry mój synek ma wodoglowie pokrwotoczne urodził się jako wcześniak w 26 tyg w 12 miesiącu życia miał robiona wentrikulostomie 3komory operacja się udała lekarze z Gdańska powiedzieli ze możemy już zapomnieć o wodoglowiu i jest już wszystko ok po 2 latach 2 stycznia 2012 synek nagle w nocy otworzył oczka i skierował je ku gurze nie reagował jak się potem okazało stracił świadomość i trafił do szpitala z rozleglym wozić osiem w Gdyni redlowie po 2h miał już operacjie i wstawili mu zastawke pudenza noi się zaczęło synek po operacji wstawienia zastawki odzyskał świadomość i jego zachowanie nie odbiegalo od zachowania przed operacji po 2 tyg od operacji znów powtorzylo się zachowanie podobne do tego jakie miało miejsce podczas utraty świadomości w nocy nie mógł długo zasnąć i wkoncu zasnol po 20 min się obodzil i zwymiotowal przestał reagować na chwile zaburzenia oddechu po dojezdzie do szpitala około 30 min wrócił do siebie lekarze nic nam nie powiedzieli co było przyczyna po około 2 tyg od tego zdarzenia znów się powtorzylo tym razem zachowanie było podobne niemogl zasnąć marudny skarży się ze go glowka boli pokazuje palcem na zastawke wkoncu zasnol po 10 min obodzil się i otworzył oczka znów jak by tracił kontakt zwymiotowal pojechaliśmy do szpitala po około 1h wrócił do siebie zaczol rozrabiac itd lekarze znów nie wiedza co mu jest nawed nie robią mu tk co może być przyczyna bólu i kto nam może pomoc bo nikt niechce nam nic mówić chirurg przychodzi i sprawdza zastawke mówi zastawka działa i idzie sobie my wiemy ze napewno coś się dzieje jest nie tak synek ma 3 latka i dziś znów do szpitala trafił co robić komu ufać gdzie się udać za granice? Prosimy o pomoc synek Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×