Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle z prawej strony pachwiny, koło brzucha, prawego jądra, pieczenie, mdłości


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bardzo pilne od miesiąca borykam się po szpitalach i lekarzach i wszyscy mówią ze jest ok. Mianowicie bóle zaczęły się po prawej stronie koło brzucha w wzdłuż pachwiny na początku myślałem że to od paska. Wiec przestałem chodzić w pasku . Po tygodniu ból nie ustępował pomyślałem że od bokserek . Spotkałem się z dziewczyną w parku i strasznie zaczął boleć mnie brzuch wiec poszliśmy na pogotowie zrobili mi EKG , USG jamy brzusznej , mocz, prześwietlenie jamy brzusznej , Wszystko wyszło ok lekarze mówią że to z przemęczenia i tak chodzę już miesiąc . Mówią ze na pewno nie wyrostek z jadrami mam wszystko w początku zero zgrubień nic . Lekarze mówią żebym się nie przemęczał . A nie mam jakieś strasznie wysiłkowej pracy czuje się dobrze mam 24 lata tylko ten ból . Teraz doszły bóle brzucha mocniejsze po rożnych stronach ciała , Mam mdłości po tym jak zapale bądź jak coś zjem , Odbija mi się prawie non stop czuje się jak by mi coś zalegało i ten ból po prawej stronie jak by miał coś w środku zawadzało . Dzień w dzień macam sobie czy nie mam jakiegoś zgrubienia . Boli mnie tez po stosunku seksualnym . Czuje się jak by te żyłki w środku mnie bolały co są w układzie moczowym kolo jądra wyczuwam ich troszkę i tu chodzi o prawe jadro dziwna sprawa nie wiem jak to objaśnić ale ból jest i pieczenie .Sm już nie wiem co mnie boli i dlaczego tak jest . Nie wiem czy iść z tym do gastrologa czy do innego lekarza . A mam wrażenie że boli mnie gdzieś koło jądra albo ból promieniuje . Raz boli dalej od niego raz bliżej .Jak sikam nie boli mnie. Wiem że mam jakiś problem i tez coś jest przyczyna PROSZĘ O POMOC PILNIE !!!! *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To mogą być żylaki powrózka nasiennego, zapalenie najądrzy, przepuklina, choroby jelit. Najlepiej udać się do urologa i wykluczyć przyczyny urologiczne, w dalszej kolejności do gastroenterologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem. Mam bardzo podobne nieprzyjemne niedyskomfortowe uczucie po lewej stronie w worku mosznowym. Wystepuje ono tylko z rana i utrzymuje sie do godzin popoludniowych. Nie jest to silny bol zle strasznie przeszkadza przy chodzeniu. Generalnie nie promieniuje nigdzie tylko czasami mam wrazenie jak by mi promieniowalo na lewo noge. Wszystkiemu towarzyszy bardzo sciagnieta moszna. Generalnie z rana po przebudzeniu moszna sciaga sie tak bardzo ze prawe jadro sie chowa jak by do tylu a lewe jest wysadzone do przodu co przeszkadza w chodzeniu bo powoduje obcieranie o noge i wlasnie wtedy mam te bole jakos tak w okolicach powrozka nasiennego. Jak an razie mialem zrobione 3 USG i zadne nie wykazaly nic z jadrem moze troszke powiekszone zyly z lewej strony. Czy jednak tak nieznacznie powiekszone zyly moga powodowac takie silne i powtarzajace sie codziennie dolegliwosci? Czy moze to byc zwiazane w kregoslupem? Mam stojaco chodzaca prace. Jezeli ktos ma jakies sugestie gdzie sie z tym udac (bylem juz wszedzie) napiszcie email: robert.london@live.co.uk Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jednak tak nieznacznie powiekszone zyly moga powodowac takie silne i powtarzajace sie codziennie dolegliwosci? - mogą, ale raczej zdarza się to rzadko i nie powinny wywoływać silnych dolegliwości Czy moze to byc zwiazane w kregoslupem? - być może, dlatego radzę wykonać jeszcze RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa, aby wykluczyć lub potwierdzić patologię w tym odcinku kręgosłupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wbrew pozorom bardzo zagadkowy, wymaga bardzo specjalistycznych i obszernych badań lekarskich od A do Z.Ponadto sugeruje udać się do wielu specjalistów i nie sugerować się diagnozą jednego lekarza że to żylaki powrózka nasiennego dają te dolegliwości Tak jak ja to zrobiłem ,póżniej płacz i zgrzytanie zębów. Sugeruje kontakt z urologiem, chirurgiem, gastrologiem,neurologiem.U mnie stwierdzano : przepukline pachwinową,zwyrodnienie kręgosłupa, żylaki powrózka, I DALEJ NIC NIE WIEM Życzę szczęścia i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×