Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po operacji kręgosłupa lędźwiowego


Gość Krystyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :))) To napiszę co ja myślę na temat bólu. Jak leżę za długo albo siedzę to bardziej czuję że jest nie za dobrze. W tej chwili staram się dużo ruszać, chodzić nawet jak jest możliwość to się po kochać i to też zaliczam do ruchu i naprawdę się lepiej czuję niż tylko leżeć czy siedzieć :) Więc ruszyć się kobietki i mężczyźni :)))) Piszcie też to ja też będę pisał, a jak ja tylko będę pisał to tak głupio, jak bym pisał sam do siebie o swoich problemach :) Przynajmniej dzisiaj było ciepło i słonecznie :))) Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego wieczoru :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość białostoczanin

Hej. Może się komuś przyda.Pod linkiem jest wzór wniosku do Zus o skierowanie na rehabilitację w ramach prewencji rentowej : http://www.zus.pl/files/dpir/Wniosek_o_rehabilitacje.pdf Ja na początku wybrałem złą drogę, bo poprosiłem rodzinnego o skierowanie na rehabilitację, a z takim skierowaniem od NFZ czeka się w Białymstoku po około 6 miesięcy.Teraz pójdę jeszcze raz z tym wnioskiem i jak rodzinny mi wypełni zaniosę je do Zus.Jak Zus kieruje na rehabilitację to kolejek prawie nie ma.Raz już przetestowałem.Tu jeszcze link dam do przepisów ZUS jak uzyskać świadczenie rehabilitacyjne: http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość białostoczanin

A co do waszego neurochirurga to w porównaniu do mojego dosyć tanio. Doktor Łysoń w Białymstoku bierze za wizytę 150 zł.Z tym ,że ja nie żałuję.W przychodni jak zapisywałem się do niego w sierpniu 2010 to kolejkę miałem na luty 2011.Ta nasza służba zdrowia to masakryczna jest. Teraz jestem 3 tygodnie po operacji, żadnych dolegliwości bólowych.Czasem lekko mrowi mnie stopa,ale to delikatne wspomnienie tego co było kiedyś i mam nadzieję ,że po rehabilitacji przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj znajomy z białegostoku , faktycznie jeśli lekarz jest dobry czyli wie co robić , to pieniędzy nie żal na wizytę bo warto zainwestować w swoje zdrowie ,u nas to już sama nie wiem kto jest dobry kto nie czy mamy poprostu pecha ze nas ciągle boli i rwie, i ciągle coś tam się gdzies psuje, ale mimo wszystko będziemy dobrej myśli , Rafal fajnie że ci pomaga basen moze to jest lepsze od tych wszystkich cwiczen i zabiegów rozluźnia poprawia kondycje , napisz jak będziesz po komisji zus jak poszło ja po swojej też napiszę , jednak pójdę do twojego lekarza po opis stanu zdrowia wezme dokumenty pewnie wypisze mi mówią że on jest oschły i taki małomówny zobaczymy , pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie :))) Agnieszko na pewno wiesz o tym że lekarze zawsze lubią jak jest po ich myśli i zawsze się cieszą jak pacjent mówi że jest wszystko dobrze, a wystarczy że tylko powie się jemu że jest gorzej czy nawet źle to minę mają i jak najprędzej chcą kończyć z tobą rozmowę. To są fachowcy??? Tacy tylko się uczą na nas, na takich ludziach jak my i oni nie wiedzą jak to jest, jak się cierpi itp. Pozdrawiam cieplutko i słonecznie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :))) Wczoraj byłem w kościele i w domu taki dzień że dużo siedziałem, na wieczór bardzo mnie bolał kręgosłup, tylko ulgę odczuwałem jak na brzuchu na łóżko się położyłem :( Dzisiaj byłem w zusie i powiem Wam że też mają taki bałagan jak w szpitalach i innych placówkach. Myślałem że trafię do innego lekarza, a trafiłem do tego samego gabinetu i tego samego lekarza. Wszystko od nowa musiałem mówić, chciała ten sam wypis ze szpitala gdzie byłem operowany, zdziwiłem się bo mają komputery a w komputerze mają wszystko napisane, ale po co patrzeć w komputer, jak można wszystko wziąść od pacjenta i jeszcze bardziej się zawalać papierami. Wypis z oddziału rehabilitacyjnego też dałem. Powiedziałem że mam ukłucia i drętwienie nogi po 2 godzinach ciągłego chodzenia. Wcześniej jak byłem na pierwszej wizycie w zusie to drętwienie czułem po 1.5 godzinie chodzenia ciągłego. Po zbadaniu i tym co powiedziałem kazała mi się leczyć dalej. Powiedziała że to dziwne że po takim czasie nie ma poprawy. Jeżeli chodzi o nerwy to odczucia miałem takie same teraz jak przy pierwszej wizycie. Pozdrawiam i odezwę się na wieczór:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, witaj rafal , ja ma komisję 18,tego zobaczymy co mi powiedzą czy dostanę swiadczenie rehabilitacyjne , ja pracuje w sklepie i narazie nie czuję się na siłach wrocić i pracowac fizycznie , bardzo bym chciała juz is do pracy ale po tym rezonansie bólu i braku czucia oraz drętwieniu wiem że mogło by sie źle skonczyc, masz rację że maja bałągan straszny i faktycznie dziwne że trafiłeś do tej samej lekarz co badalą cię wczesniej ,leczyc się dalej wegetowac chyba i byc zdanym na siebie leczenie polega na wypisaniu leków i tyle reszte w swoim zakresie musisz robic tak to wygląda i niepokojące jest to u ciebie też że dalej masz drętwienie nogi i ukłucia cos sie moze tam dziac znowu , pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak mazgrole, ale powinienem najpierw sprawdzić, a dopiero napisać. Nie byłem pewien z adresem czy z www. dojdzie czy bez. Sprawdziłem i musi być przed adresem www. Mało używam pocztę :((( Przepraszam jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Rafał albo nie potrafię wysłać wiadomosci albo mam cos z pocztą cały czas mi wyskakuje bład , postaram sie jeszce wysłać moze wczoraj cos bylo u mnie nie tak , pozdrawiam . jadę do lekarza zobaczymy co mi dzisiaj powie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:))) Trzymam kciuki za Ciebie Agnieszko że będzie dobrze i myślę że będziesz zadowolona teraz z tej operacji i mniej będziesz cierpieć :) Smutno się tu zrobiło, bo nikt nie pisze i jest taka cisza :( Ja mam jeszcze zwolnienie do 18 listopada i zobaczę co dalej czy wezmę jeszcze ostatnie zwolnienie czy nie i wracam do pracy :) Pozdrawiam Was i myślę że ktoś jeszcze się odezwie, bo teraz tylko ja piszę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×