Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek w piersi - woreczek po cyście wypełniła krew


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesiecy temu uderzylam sie w piers dosc mocno *rogiem*sztywnego kartonu ale zadnego sladu nie mialam.Ok 2 m-cy pozniej wyczulam guzek.Poszlam do lekarza 1-ego kontaktu i dostalam skierowanie na USG.Badanie to wykazalo ze to cysta i usunieto mi ja przy pomocy igly.Na drugi dzien pojawil sie w tym miejscu spory siniak.Myslalam ze wszystko bedzie ok ale czas mijal a ja nadal czulam guzek .Po 2 m-cach od zabiegu poszlam ponownie do lekarza.Powiedzial ze moze sie jeszcze nie wchlonal *woreczek*po cyscie i dla pewnosci skierowal na ponowne USG.Dzis tam bylam i okazalo sie ze ten *woreczek* wypelnil sie krwia.Pani doktor gdy spojrzala na USG to najpierw spytala czy sie uderzylam w piers.(Wczesnie gdy bylam tam 1-raz P.doktor nic nie mowila ze widzi cos odn.uderzenia.).Powiedziala ze sprobuje igla(tak jak przy cyscie)wyjac czesc krwi i ze trzeba tez zrobic bjopsje.Po wszystkim uciskano mi piers w celu pozbycia sie jak najwiekszej ilosci krwi.Jestem przerazona ,nie wiem co o tym myslec,co robic!!!Prosze o opinie lub rade!!!Przebywam w UK wiec opinia osoby mowiacej w ojczystym jezyku jest dla mnie wyjatkowo istotna. Licze na szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek odbieram wyniki.Nie rozumiem tylko dlaczego na 1-szym USG (choc mowilam o uderzeniu) twierdzono ,ze to hormony i ze wtedy nie widziano tego ,ze sie uderzylam a teraz bylo to widoczne .Czy jest szansa ze teraz juz wszystko bedzie dobrze czy konsekwencje tego urazu sa nieuniknione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×