Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Efekty operacji stenozy kanału kręgowego


Gość aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

do Tomasza. Dużo słyszałam o dr Robercie Chrzanowskim neurochirurgu ze Szpitala im.J.Dietla w Krakowie ul.Focha 33. Przyjmuje w poradni na Focha 33 w środy, a prywatnie w poniedziałki .My czekaliśmy na termin operacji 2 m-ce. Ortopedicum 30-219 Kraków ul. Koło Strzelnicy 3 tel. 012 425 38 51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 5 tyg po operacji czuje sie swietnie bolalo mnie tylko 2 dni fakt mam wstawione sruby po fachowemu implanty i wszystko byloby wporzadku gdyby nie dzisiejsza wizyta u lekarza jego stwierdzenie brzmialo ze ulga jest tylko chwilowa i ze czeka mnie kolejna operacja jak juz wszystko sie ladnie pozrasta takze nie przejmuj sie bolem on minie totakie male pocieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia k. Florencja

Do tomka. Jak dzis sie czujesz i jakie implanty ci wstawiali. Ja jestem od wtorku po operacji stenozy,wysuniecia 1 1/2 krazka ,zuzytych krążków itd. Z b. Silnymi bolami nóg. Id 2015 sierpnia,przestała nagle chodzić po podniesieniu leżącej chorej i ciężkiej osoby,zwolnili mnie i tyle..potem przez pol roku nie chodzilam ,na narkotykach,i wszystkich ketonavh cirty z obach,cuda,z czasem z mojej silnej woli i nie opracowania zaczelam orzewracajac się ale chodzić.zapisano mnie na listę operacyjna pi ,1 roku wizyt we Włoszech u b. Ważnego prof. Który po roku oznajmił ze może mnie operować ale muszę zapl. 5 tys.&#8364*.i wylafowalam na liście państwowej z 2 terminem oczekiwania. ..zrobili mi 4 śruby i 2 tynie blaszki poszezyi kanał. Wczoraj TAC i dziś oznajmiono ze w szczepu sa ok. Ja mam b uważać ,bo moja syt. Jest krytyczna i choroba postępującą,de generatywna. I za iles tam na 100% czeka mnie operacja. Bóle sa straszne nie te pi operacji ale nóg. A dziś tj ,2 dni po oper. Aż silna trwa kulszowa hak mnie posadzili na fotelu do śniadania..a juz na następny dzień po operacji wyjeli mi cewnik do moczu zakładali ciągle kropliwkia ze nigdy w zyciu nie zalatwilam sie na basen no to musialsm pi 12 godz ISC do WC. !!!! Absurd. Taka slynna flirencja i klinikacw Careggi. No nie powiem. Dzis dowiedzialsm sie ze w moim pryp. Mowy nie ma bym leżała na bokach no zrobię sobie krywdezaszkodze i wyjdą skręty na boki . wiec przynajmniej przez 40 dni zero O takuch tam obrotów na boki, troszkę wstawanua. Troszkę spacerów i leczenie na plecach. Teraz powiedz cię mi wy kochani jak to w pl. Wygląda z tymi implantami i po operacji. Renty nie mam. Emerytury tez zasiłek no taki jakby w pl 300 zł. I tylko jeszcze 8 mies i koniec. Potem może emer. Z pl obliczona na 1350 więc nawet jakbym chciała wrócić to jak. Cóż poswiecilam swoje zdrowie dla innych. I teraz b za to place.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia k. Florencja

Czy ktos jest po takiej operacji jak ja i jakie ruchu może wykonywać leżąc na łóżku,? Jak z niego prawidłowo wstawać by nie doszło do problemów pooperacyjnych.by nie rozeszły się śruby i blaszki tzw. Impianty. Dziękuje za parę śliw wyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×