Błędnik a szumy w uszach, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, nudności

u?ytkownik
Hanna

Witam
Maz ma zapalenie sluzowki zoladka bieze Anesteloc i Lucetam na poprawienie pamieci , do kilku dni zaczol odczuwac szum w uszach ,
dzis bardzo zle sie poczul , mial silne zawroty glowy , nudnosci , wymioty,
zaburzenie rownowagi , bladosc twarzy , uczucie potu, przy zmianie pozycji zawroty . Moje pytanie czy jest to blednik i czym moze byc spowodowany
czy odstawic Anesteloc jak pomoc . Prosze o odpowiedz i bardzo dziekuje

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Proszę odstawić Lucetam. Należy również udać się na konsultację do lekarza. Na podstawie opisanych objawów trudno powiedzieć jaka jest przyczyna dolegliwości, nie wykluczona okazać się może konsultacja laryngologiczna.

u?ytkownik
mko

Witam od paru miesiecy mam zawroty glowy, mdlosc oraz ogolne oslabienie nie moge wystac nawet pare minut nie mowiac juz o wychodzeniu z domu czy pochodzenie po sklepach .czy jest to spowodowane błęnikiem?

u?ytkownik
Ania

Miałam identyczne objawy...zawrtoty glowy, mdlosci, w kolejce w sklepie robilo mi sie slabo, po schodach schodzilam po scianie, .mloda lekarka rodzinna skierowala mnie do laryngologa, ten zlecil konsultacje u neurologa i okulisty. Okazało sie ze mam nerwice chociaz mi sie wydawalo to smieszne.....bralam betaserc dosyc dlugo, metaclopramid przez tydzien, magnez z B6 ktory biore do dzisiaj. Od dwoch lat nie powtorzyla sie ta sytuacja. Pozdrawiam i zycze duzo zdrowka.

u?ytkownik
Załamana

Ja od paru już miesięcy mam zawroty głowy a teraz doszedł szum w uszach, ból głowy a i problemy ze wzrokiem. Byłam u neurolog i na podstawie wywiadu i podstawowych badań stwierdziła iż mam depresję. Byłam też u okulistki no i okularki mnie czekają a teraz jeszcze wizyta u głuchologa. Pozdrawiam

u?ytkownik
oswiecony

Mialem te same objawy*zawroty glowy i szum w lewy uchu i bralem betaserek i bilobil i po 6 tygodniach objawy ustapily ale dzisiaj moge powiedziec rze Gluwna przyczyna byla nerwica i depresja zgadzam sie z Ania my zwykli ludzie z wlsnych doswidczen i innych ptrafimy dojsc do przyczyny choroby a za co wiekszosc tych bydlaköw lekarzy bierze pieniadze

u?ytkownik
Oswiecany

Gluwna przyczyna tych wszystkich objawöw opisanych powyrzej to najpierw Nerwica Depresja zawansowana nawet niewiemy rze ja mamy Zmartwienia inerwy trzeba wyrzucic z siebie i choroba ustapi Tak bylo ze mna teras jestem zdrowy

u?ytkownik
rozpaczona

Witam, mam te same problemy co wy, szum w uszach, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, robiłam badania, byłam u lekarzy gdzioe mnie kierowano, wchodząc do gabinetu lekarzy, i mówiąc co mi dolega, lekarz patrzył się na mnie, co ja u niegu tu robię, przecież mam badania wszystkie dobre, w rozumieniu jak mogłam odczuć , następny pacjent. Tak dla załatwienia sprawy. Powiedzcie gdzie mam się udać, do jakiego spacjalisty, pomóżcie. Pazdrowiam

u?ytkownik
Dominika

Mam podobne objawy.
Okropny szum w uszach i straszne zawroty głowy. Chodzę od lekarza do lekarza nikt nie potrafi mi pomóc

u?ytkownik
memorka

Witam. Od paru tygodni mam zawroty glowy, zazwyczaj poranne, niestety od kilku dni doszly mdlosci, zawroty glowy w ciagu dnia, w nocy, bardzo intensywne, do tego bole glowy, podwyzszona temperatura, zimnica, nieznane uczucie w okolicach skroni czy pulsa, taie samo uczucie u gury dlowy i z tylu. Mam zamglone lewe oko, obnizona koncentracje, i dziwne uczucie w kielichu zoladka, dzis w nocy zerwalam sie z intensywnym uczuciem zawirowania i blo mi okropnie niedobrze. PROSZE CO TO U LICHA MOZE BYC, mieszkam w UK to co lekarz mi zaleci to paracetamol.
Pozdrawiam

u?ytkownik
memorka

Do mojego postu wyzej, wychodzi na to ze moje problemy ze wzrokiem sa bardziej zlozone niz myslalam...takie byki popelnilam.... :/

u?ytkownik
iwo

Witam memorka ja z takimi objawami trafiłkm do otolaryngologa wynik zaburzenia błednika wiec moim zdaniem to ci dolega od trzeh tyg bire betaserc ale tak co 6dni mam te ataki lekarz kazał czekac3 mce na efekty ale ja i tak ide za tydz nawizyte bi niewiem jak wrócic do pracy bo praca biurowa i odpowiedzialna

u?ytkownik
wiolaw

Witam leczono mnie przez 3 lata na nerwice az w końcu pewna pani psychiatra stwierdziła ze to nie nerwica ale sugeruje ze to błednik zawroty głowy w nocy wirowanie , uczucie falowania nudnosci ,reaguje na sklepy ich swiatła od 2 miesiecy jestem na betaserc ale nadal czuje sie nie najlepiej prosze pwoiedziec kiedy moge sie spodziewac poprawy bo teraz wydaje mi sie ze nabawie sie nerwicy pozdrawiam

u?ytkownik
agata

Witam ,ja z tą okropną choroba zmagam się od okolo 6 lat (mam 36 lat)na początku choroby masa badan w tym tomografia głowy ,eng ,przepływ tętnic szyjnych audiogram otoemisja próba kaloryczna ,eeg ,ekg próba wysiłkowa echo serca no i podstawowe morfologia żelaza tsh .No i wszystko ok poza tym że lewy błędnik słabiej pracuje.Już daw razy byłam w szpitalu no i poprawy nie widać .ciągły niepokój ,zawroty głowy ,szum w uszach, dziwne napięcie mięśni karku i ciągłe zmęczenie .Pozdrawiam wszystkich i proszę o radę.

u?ytkownik
dorota

Mam zawroty glowy szum w uszach boli mnie glowa robie sie blada istrasznie sie poce caly czas czuje sie zle