Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gruczolakowlókniak piersi i boli


Gość Liliana

Rekomendowane odpowiedzi

Pól roku temu stwierdzony w mammografii i usg, nadal nie wyczuwalny przez lekarza ani przeze mnie. biopsja- nic niepokojącego. Za 2 tyg powtórne usg, ale.. od 3 tygodni ostro ścigający ból napadowy w miejscu zmiany, najczęściej przy ponoszeniu reki, pierś nie zmieniła wyglądu, nie jest obrzmiała, zaczerwieniona, można ją dotykać , uciskać nie boli. Ból występuje nagle i jest na tyle dotkliwy, że potrafię krzyknąć. Mam 50 lat i regularne miesiączki, hormony w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też gruczolakowłókniaka i mimo w 2001 r był wycięty w całość nastąpiła wznowa. przy każdej BCI miałam bóle przy podnoszeniu ręki i przy noszeniu torby w tej ręce .lekarz powiedział że prawdopodobnie miałam nakłuty nerw który sobie tamtędy szedł ale dodatkowo kazał mi sprawdzać węzły pod pachowe czy z obu stron są takie same -są :) małe ból po pierwszej i jak kolejnych biopsjach ustępował po ok. pół roku. ja go nazywałam *fleszem*bo tak szybko się pojawiał jak i znikał. ale niż zaszkodzi kontrolne usg może jakaś torbiel po zabiegu z limfą się zebrała i trzeba to odbarczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pacjentką Centrum Onkologicznego, ale muszę lekarza zmienić, tan do którego chodzę dopiero po specjalizacji , na dodatek arogancki . po obronie zaczely mu w pracy pacjentki przeszkadzać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×