Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podwyższona prolaktyna i krwisty wyciek z piersi u mężczyzny


Gość Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Odebralam wyniki prolaktyny mojego rocznego syna i wynosi 8.05 ng/ml a norma u mezczyzn pisz ze jest od 4.04 do 15.2 wiec syn miesci sie w normie i nie ma podwyzszonej prolaktyny a ma krwisty wyciek z jednej piersi bo z drugiej ustalo. chcialam zapytac od czego to moze byc skoro prolaktyna jest w normie.czy jakby to byl stan zapalny to maiłby gorączke i podwyższone OB ? bądz jedno z tych ? Co mam o tym myslec ? A czy moze to byc brodawczak sutka u chłopczyka i w dodatku tak małego ? jak to w ogole sprawdzic ? A czy może to być tak bez powodu i przejdzie po jakimś czasie tak jak ta druga pierś ? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego to moze byc skoro prolaktyna jest w normie. Czy jakby to byl stan zapalny to maiłby gorączke i podwyższone OB? - byc może to rzeczywiście jakiś przewlekły stan zapalny, taki stan zapalny może istnieć mimo prawidłowych badań np. OB czy też istnieć bez gorączki Co mam o tym myslec? A czy moze to byc brodawczak sutka u chłopczyka i w dodatku tak małego? Trudno określić bez szczegółowych badań co to może być, najlepiej byłoby wykonać np. posiew na badanie bakteriologiczne wysięku z sutka, wykonać np. USG sutka, a nawet rozważyć biopsję cienkoigłową A czy może to być tak bez powodu i przejdzie po jakimś czasie tak jak ta druga pierś?- taka ewentualność też może być, w czasie rozwoju dziecka ta przypadłość może się wycofać (np. nadmierna reakcja receptorów sutka na prolaktynę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×