Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy i lekkie pulsowania


Gość Bartek (spencer)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek (spencer)

Witam mam taki problem od 3-4 dni wystepuje u mnie bol głowy (tzn. przez 2-3 dni odczuwalem tylko takie pulsowanie przez ok 5-10 sek) zbytnio nie przeszkadzalo mi to w niczym poza chwila dyskomfortu. Dzisiaj juz bylo inaczej do poludnia lekkie pulsowania a po poludniu ostry ciagly bol glowy. wziolem ketonal i narazie przeszlo ale mysle ze najpewniej wroci. co to moze byc? nie jestem jakos przeziebiony czy cos, dodam ze mam nieudolnie leczonego zeba od 1,5 miesiaca (tzn. bol podczas gryzienia zalozony opatrunek leczniczy ktory nie pomaga) i czytalem gdzies ze takie bole moga byc wytworzone przez stan zapalny czy cos takiego zeba. nie wiem juz co o tym myslec, niech ktos pomoze Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnostyka bólów głowy jest bardzo trudno. Głowa może rzeczywiście boleć od zapalnie zmienionego przyzębia. Trzeba udać się na kontrolę do stomatologa. Ból też może mieć zwykłe podłoże migrenowe. Jeśli bóle będą się utrzymywać możliwe, że będzie także konieczna konsultacja z neurologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem z bólami głowy. Robiłam przeróżna badania na rentgenie wyszło, że coś jest nie tak, jednak tomografia nie wykazała nic. Jednak bóle są na tyle silne że nie pomagają tabletki. Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem musi definitywnie zająć się neurolog. Być może konieczne będzie jeszcze wykonani rezonansu magnetycznego głowy. O tym jednak musi zadecydować neurolog. Bóle mogą być pochodzenia migrenowego. W takim przypadku leczenie jest bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×