Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żylaki prącia?


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Mój problem zaczął się jakieś 3 tygodnie temu. Wróciłem z dworu i poszedłem do łazienki się przebrać. Zauważyłem, że mój penis nie może osiągnąć wzwodu, ale olałem to i położyłem się spać, bo myślałem, że do rana to przejdzie. Niestety się myliłem, bo nie przeszło, a z każdym dniem było coraz gorzej. Opiszę jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy. Na penisie mam mnóstwo jakichś dziwnych żył. Dwie biegną po obu ciałach jamistych, na całym penisie jest sporo takich cienkich wężykowatych i czerwonych żyłek, a gdy ściągnę napletek to pod napletkiem jest taka bardzo gruba i bordowa (niemalże fioletowa) żyła. Cały czas czuję dyskomfort we wiadomym miejscu. Mam też problemy z oddawaniem moczu. Wzwód osiągam czasami, ale zwykle jest niepełny, a gdy staje się pełny to czuję ucisk i penis natychmiast opada. Wydobywa się z niego też jakaś dziwna, przezroczysta maź. U urologa byłem. Przepisał mi jakieś tabletki i maść. Powiedział, że to raczej nic poważnego i powinno mi przejść po tych lekach. Chyba się pomylił, bo mi nie przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje pojęcie żylaków prącia, bo takowe na prąciu nie powstają. Mogą się ewentualnie pojawić poszerzenia żylne związane z procesem zapalnym, ale nie są to żylaki. Z opisu Pana dolegliwości wynika, że doszło do zapalenia układu moczowo-płciowego z niewiadomych powodów. Niestety, czasami leki mogą być niedobrane w stosunku do obecnego powodu stanu zapalnego (czynnika patologicznego). Dlatego należy jeszcze raz skontaktować się z urologiem, który zapewne zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×