Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zatkany nos i problemy z oddychaniem


Gość ULA

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie otoz od dluzszego czasu zatyka mi sie jedna dziurka od nosa tak ze nie moge oddychac czuje jakby mi cos splywalo po gardle z boku i to po jednej stronie lewej tylko i czasmi piecze mnie tez z tej strony gardlo jak jem cos ostrego kwasnego teraz nie ale czesto tez mialam nawracajace infekcje gardla jak tylko zjadlam czy wyoilam cos zimnego juz mnie bolalo gardlo ach i jeszcze mam bialy nalot na jezyku czasami tez czuje taka gesta sline z tej strony w gardle co to moze byc bo znow mam czerwone gardlo i troszke pobolewa mnie gardlo z tej strony jakie sa objawy gronkowca lub grzybicy chodz mam nadzieje ze to nie to czy moze to migdal bo czasami czuje taka gule w gardle znaczy dusi mnie z tej strony a najbardziej jak sie denerwuje z gory dziekuje za wsztstkie odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz bardzo ale to pieczenie nie jest caly czas tylko przy zjedzeniu czegos pikantnego i tylko z jednej strony a czy moge cos zastosowac w domu albo moze cos polecic rodzinny lekarz poniewaz jestemza granica i tu trudno mi jest o spotkanie z laryngologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość natalka55

Warto moim zdaniem poszukać wśród tych inhalatorów za 100 zł mniej więcej. One są już dobre, a też nie kosztują za dużo. Ja mam Alergia Stop. Właśnie sto złotych z małym naddatkiem za niego dałem. Profesjonalna terapia, wydajna, szybka, a przy tym aparat nie buczy za głośno więc nie jest jakiś kłopotliwy w użytku przez dzieci chociażby. Dobre rozwiązanie dla rodziny, można z różnych chorób tutaj się leczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chciała do siebie do domu zamówić Baby Sanity. Ten aparat ma moja szwagierka i mojej córce się bardzo ten króliczek spodobał. U nas nikt w sumie poważnie na płuca nie choruje, ale bardziej myślę o inhalacji na przeziębienie, czy tak żeby zapobiegać ewentualnym infekcjom. Jak sprawdzałam w internecie to można ten model za mniej niż 200 zł dostać gdzie w zestawie są maseczki, torba itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inhalacji korzystam od miesiąca i powiem szczerze że pozytywnie mnie efekt zaskakuje. Niby ten sam lek, ta sama substancja czynna ale podana wziewnie działa dużo lepiej niż przy standardowym wzięciu tabletki. Aparat mam Simple Sanity. Jest to raczej średnia półka cenowa, jak na pierwszy taki zakup nie chciałam brać od razu czegoś drogiego. Sprawdza się świetnie, szybko i dokładnie transportuje aerozol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×