Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zniekształcony łuk brwiowy


Gość Daniel S.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie pana dr. Mój problem polega na deformacji łuku brwiowego,a raczej struktury kostnej. Jestem przygotowywany do operacji usunięcia wady szczękowej.Wada jest bardzo skomplikowana mam zapadniętą szczękę z jednoczesnym przerostem i asymetrią do tego dochodzi żuchwa ,ale to mało istotne.Związku ze szczęką powstał problem i to bardzo duży ,ponieważ szczęka jak pisałem jest zapadnięta a co za tym idzie łuk brwiowy w części środkowej (okolica nosowa) zapadł się i jest równie asymetryczny co szczęka(idealnie).Powstało wybrzuszenie ku nosowi, jest to bardzo nie estetyczny widok,ponieważ wygląda to jak narośl i ma się to nijak do całego czoła.I tu moje pytanie rozmawiając z lekarzem nie był w stanie określić jeszcze jak będzie przebiegała operacja,więc nawet nie pytałem o ten problem (chociaż na zdjęciu rentgenowskim był najbardziej widoczny),dlatego też chciałem uzyskać odpowiedz od pana dr. czy da się to doprowadzić do normalnego wyglądu czyli podniesieniu kości u uformowanie do normy. Z góry dziękuje za odpowiedz panu dr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×