Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ściąganie napletka we wzwodzie


Gość Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat, i od bardzo niedawna mam problem, a mianowicie, kiedy mój penis nie jest w zwodzie napletek schodzi bez problemu ale jak juz ma zwód to przy ściąganiu trochę boli, niekiedy nawet pojawi się zaczerwienienie i poleci bardzo malutko krwi, jakby ukłucie. Gdy tak popróbuje kilka razy, wkoncu się z ciągnie ale gdy juz bedzie za żołądziem to juz jest problem, nie da sie bo boli, ale znowu jak wytrenuje to jest ok. Dodam że mam troche skrzywionego w lewo i po tej stronie sciaganie bardziej boli. I jeszcze jedno, takie coś mi się dzieje bodajze od tygodnia, wczesniej było wszystko OK. Co to może być? Mam nadzieje ze nie tulejka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to zbyt krótkie wędzidełko napletka. Być może wymagające zabiegu plastyki. Aby się przekonać co dokładnie to jest najlepiej w tej sprawie skonsultować się z urologiem. On po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taką przygodę, po kilku osrtych sexualnych popołudniach, skórka napletka mi popękała, mikro pęknięcia się zabliźniły co sprawiło zawężenie napletka, znajomy lekarz już mi wygrażał zabiegiem, ale poczytałem trochę o tym i spróbowałem starej dobrej metody, napuść do wanny bardzo ciepłej wody, ale nie gorącej, po wejściu, masuj i rozcieraj delikatnie skórke napletka, ale bez ściągania, gdy się trochę rozgrzeje i poluzuje, dalej rozcierając i masując powoli spróbuj ściągać w dół, ale delikatnie, gdy poczujesz ból zatrzymaj się i masuj dalej... I pierwszego dnia zakończ w miejscu w którym boli i nie przestaje pomimo masowania, każdego kolejnego dnia poczujesz postęp, u mnie pełne ściągnięcie trwało około 7-10 dni... a po dwóch tygodniach mogłem się cieszyć pełnią sexualnej rozkoszy *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×