Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy i karku


Gość monika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Pisze poraz kolejny może żle dokonałam formalności. Moje objawy przedstawiają sie nastepująco: Mam sztywny kark, który jest ciagle napiety skora mnie ciagnie aż do potylicy.Czasami jest tak, że ona sie zwęża i wtedy naciaga mi własnie ową skórę na potylicy. Mam wrazenie jakby te czesci ciała nie były dotlenione.Czasami sa to tak silne skórcze az dretwieje bark. Dlatego też czuje uciski na kosci. Mam mdłosci i opnizenie nastroju i ciężko mi oddychać. Dochodzi to tego chrupanie w karku, w uszach, potylicy. Mam wrażenie jakbym czuła wszystkie chrzastki i skóra mi sie kurczyła i głowa.Jest to nie do zniesienia.Pulsacja potylicy.Dodadam ,że do 30 roku zycia nie miałam bóli głowy. Wykryto u mnie lordoze szyjna zachowana oraz kifoze piersiową. A 9 miesiecy temu doazałam urazu w glowy. Wówczas bardzo schudłam.Teraz czuje jakbym miała kryształki w głowie.Chrupanie, pykanie. Jakby ktość szklo rozgniatał.Czasami mam taki ucisk w głowie, że nie moge oddychac. Proszę o pomoc! Jestem załamana objawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w tej sprawie udać się do neurologa. Po badaniu neurolog zadecyduje o dalszym postępowaniu. Być może będą konieczne dodatkowe badania (np. TK lub rezonans magnetyczny głowy i/lub odcinka szyjnego kręgosłupa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×